Đorđe Đoković je ovu lepoticu hteo da ženi, a ona mu rekla ne Bili u vezi 6 godina, pukla tikva, a ovako je ona govorila o raskidu
Kurir 21.09.2022
![Đorđe Đoković je ovu lepoticu hteo da ženi, a ona mu rekla ne Bili u vezi 6 godina, pukla tikva, a ovako je ona govorila o…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Brat Novaka Đokovića Đorđe Đoković pronašao je svoju mirnu luku pored Saške Veselinov sa kojom je nedavno stao na "ludi kamen".
Inače, malo ko zna da je Đorđe pre nje 6 godina bio u vezi sa Tijanom Ralić. Iako je sve slutilo na veribu par se rastao zbog česte razdvojenosti, kako su tada prenosili mediji. Tijana je studirala u Milanu, dok je Đorđe radio u Beogradu. Njihova ljubav je okončana pre tri godine, a Tijana je jednom prilikom progovorila o raskidu. Ona je na Instagramu odgovarala na pitanja, a između ostalog su je pratioci pitali: "Da li je istina da je bivši hteo da se venčate, a