Mitrović izvređan od strane navijača sanderlenda pa im odgovorio: "Uživao sam u atmosferi, ja sam DŽordi, znam da me ne volite"

Večernje novosti 09.02.2023  |  Novosti online
Mitrović izvređan od strane navijača sanderlenda pa im odgovorio: "Uživao sam u atmosferi, ja sam DŽordi, znam da me ne…

FULAM našeg Aleksandra Mitrovića plasirao se u osminu finala FA kupa pošto je u ponovljenoj utakmici četvrte runde sa 3:2 savladao Sanderlend u gostima.

FOTO> Tanjug/AP Srpski golgeter je utakmicu započeo sa klupe, možda je menadžer Markos Silva želeo da ga zaštiti od domaćih navijača, pošto je Mitar nekada igrao za Njukasl, a poznato je da se zbog lokalnog rivalstva "svrake" i "crne mačke" ne podnose. Ušao je Srbin na početku drugog poluvremena i odmah se potvrdilo da će ga navijači staviti na zub. Ali njemu je samo 13 minuta bilo potrebno da asistira Pereiri za drugi gol kotidžersa i tako značajno doprinese