Više osoba privedeno i saslušano nakon pucnjave Oglasili se iz tužilaštva nakon mafijaškog obračuna u Sokocu
Alo 08.06.2023
![Više osoba privedeno i saslušano nakon pucnjave Oglasili se iz tužilaštva nakon mafijaškog obračuna u Sokocu](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Prema nezvaničnim informacijama, na Milinkovića su u ulici Cara Lazara pucala dva muškarca i jedan je ranjen u razmeni vatre, dok je drugi uhapšen. Navodno se radi o osobi za koju se sumnja da je bliska "Škaljarskom klanu"
Više osoba je privedeno u policijsku stanicu i saslušano u vezi sa pucnjavom u Sokocu u kojoj je jedno lice poginulo, a jedno povređeno, potvrdilo je Okružno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu. Celu vest pročitajte na Aloonline.ba