Retka vrsta jelena pobegla iz rezidencije Milanovića Lopatar tumarao po Zagrebu (video)
Alo 30.01.2024
![Retka vrsta jelena pobegla iz rezidencije Milanovića Lopatar tumarao po Zagrebu (video)](https://nstatic.net/374/35630374pkiqkx.jpg)
Jelen lopatar koji šeta naseljem na zagrebačkim Šestinama je životinja pobegla iz parka na Pantovčaku, sedišta hrvatskog predsednika Zorana Milanović.
Snimak jelena u šetnji naseljem objavljen je na Tik-Toku, a objavio ga je i hrvatski portal Index. Snimak je, kako se navodi, napravljen iz automobila. U jednom trenutku, vidi se, jelen je preskočio ogradio i sklonio se sa puta. Damir Skok, direktor zagrebačkog Zoološkog vrta, za portal kaže da se beg jelena iz parka na Pantovčaku često dešava i da to nije ništa neobično. On kaže da je jelen na snimku prekrasan i da se vidi da je u vrlo dobrom fizičkom stanju. "Reč