Fudbal: Komšijski derbi pripao TSC-u, Lalatović najavio odlazak sa klupe "golubova"

Subotica.com 17.03.2024  |  Subotica.com

Spartak je poražen u komšijskom derbiju od TSC-a sa 2:4 u okviru 26. kola Superlige. U prvom poluvremenu gosti su bili dominantniji i svoju bolju igru krunisali prednošću od dva gola. Nastavak je protekao u odličnoj igri oba tima, viđena su čak četiri pogotka na obe strane, ali su Bačkotopolčani na kraju odneli ceo plen.

Poveli su gosti u golom Milana Radina, a Aleksandar Ćirković je udvostručio prednost, do Spartak u prvih 45. minuta nije imao konkretnih prilika da smanji prednost rivala. U nastavku je tim iz Bačke Topole stigao i do 3:0 pogotkom Saše Jovanovića, a onda su se razigrali i Subotičani. Miloš Mijić je iz slobodnog udarca smanjio na 1:3, a onda je nadu ka mogućem izjednačenju i najavi senzacije „golubove“ poveo Vojo Ubiparip potvrdivši još jednom klasu i znanje i posle