Futsaleri na pobedu od prvog mesta pred play off: Palež - Vranje 1:9

Vranje news 23.03.2024  |  Vranjenews

Futsaleri KMF Vranje zabeležili su još jednu vrlo značajnu pobedu u prvenstvu Prve futsal lige protiv Paleža u Obrenovcu od 1:9 (1:0) i na korak su od prvog mesta u regularnom delu šampionata, koje bi im donelo prednost domaćeg terena u play of doigravanju za prvaka Srbije.

Prema viđenom u prvom poluvremenu, delovalo je da Vranjanci neće doći do pobede tako lako. Naime, domaćin, koji zauzima poslednje mesto na tabeli čak je uspeo da dobije taj deo igre golom Tejića u 3. minutu susreta. Međutim, stavri su došle na svoje mesto čim je počelo drugo poluvreme. Naime, Stojan Milovac je sa dva gola u 21. minutu najpre izjednačio rezultat, a potom doneo i vođstvo Vranjancima. Golovi su se potom nizali kao na traci. U 24. minutu Krstić je