Selektor odbojkaša Srbije jasan: "Ostaje nam da se borimo za nove pobede i bodove"

Telegraf pre 18 dana  |  Telegraf.rs/Tanjug

Odbojkaši Srbije poraženi su jutros u Otavi od selekcije Argentine rezultatom 3:2, po setovima 28:26, 25:18, 18:25, 22:25 i 15:13 u trećem meču na turniru druge sedmice Lige nacija. - Olako smo dali prva dva seta, nismo bili kompletno u igri i tek u trećem smo shvatili da možemo da igramo protiv njih.

Ponovo nas je uhvatila ta euforija, dobro smo igrali, naročito na elementima servisa i odbrane. U petom setu smo pokazali inicijativu na samom startu. Šteta zbog jedne kontre na 5:2, jer mislim da bi nas to prilično odvojilo od rivala. Ovako su se oni brzo vratili, već na 6:6 - rekao je Kolaković, prenosi zvanični sajt OSS. Odbojkaši Srbije će poslednju, četvrtu utakmicu druge sedmice Lige nacija u Otavi odigrati protiv Kanade u noći između nedelje i ponedeljka. -