Dušan silni u top formi pred mečeve Srbije: Vlahović postigao dva gola u Veroni, Juventus prvi na tabeli!

Kurir pre 24 dana

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostujućem terenu Veronu 3:0, u utakmici drugog kola Serije A.

Za Juventus je od prvog minuta nastupiti srpski golgeter Dušan Vlahović i postigao dva gola. Vlahović je postigao vodeći gol za Juventus u 28. minutu. Lokateli iskoristio grešku u odbrani domaće ekipe, dodao ka Jildizu koji je asistirao Vlahoviću, a Srbinu nije bilo teško da rutinski zatrese mrežu Montipa. Pogodak možete videti OVDE. Vlahović je postigao svoj drugi gol na utakmici iz penala u 53. minutu, čime je postigao i konačan rezultat na ovom meču. Drugi gol