„Đalorosi“ još uvek ne znaju za pobedu u seriji A: Delovalo je da će Roma upisati tri boda protiv Đenove, ali onda šok u poslednjem napadu na utakmici! (video)

Hot sport pre 3 dana
„Đalorosi“ još uvek ne znaju za pobedu u seriji A: Delovalo je da će Roma upisati tri boda protiv Đenove, ali onda šok…

Roma prikazala maljo bolju igru, nego u prethodnih par mečeva, ali to nije bilo dovoljno! U dramatičnoj završnici petog kola Serije A, Roma je ostala bez očekivane pobede protiv Đenove, koja je postigla gol u poslednjim trenucima meča za konačnih 1:1.

Iako je Artjom Dovbik, novajlija u redovima Rome, doveo goste u vođstvo u 37. minutu, domaći su uspeli da izjednače golom De Vintera u nadoknadi vremena. Meč je počeo obećavajuće za Romu, koja je pokazala poboljšanje u igri, iako su tokom većeg dela utakmice imali poteškoća da zadrže kontrolu. Prvu priliku na utakmici stvorio je Dovbik, ali njegov udarac u 32. minutu odbranio je sjajni čuvar mreže Đenove, Golini. Samo dva minuta kasnije, El Šaravi je bio u prilici,