Дачићева снајка са великим изрезом, а фолкерка у 8.: Деценији са перлама између груди Певач окупио пола естраде на промоцији - ту је и познати пар (фото)
Блиц 13.11.2024

Фолкер Дејан Недић Тејовац организовао је вечерас промоцију свог новог музичког пројекта, на којој је окупио пола естраде.
Међу првима се појавила певачица Милица Јокић, која се забавља са сином политичара Ивице Дачића, Луком. Милица се одлучила за веома провокативно издање, па је позирала фотографима са великим изрезом код деколтеа. Ту је био и чувени музичар Аца Софронијевић, у елегантном издању, као и Вера Матовић, која је присутне изненадила стајлингом. Вера је у осмој деценији живота понела деколтирану одевну комбинацију, а перле је пустила јој падају преко груди. Ту је био и