"Razočarao me je, prebacivao mi je prošlost" Ana Jovanović se razvela posle mesec dana, pa otkrila detalje: "Neću se miriti sa njim"
Blic pre 1 sat

Ana planira da zadrži korektan odnos sa bivšim suprugom radi dobrobiti njihove ćerke Rekla je da ne želi da iznosi prljav veš o njihovom odnosu Bivša rijaliti učesnica Ana Jovanović, nedavno se udala, a potom i posle mesec dana razvela od dugogodišnjeg partnera Nikole Ilića sa kojim ima dete.
Ona je sada otkrila detalje razvoda. Ana je sa Instagrama obrisala sve zajedničke fotografije sa Nikolom, a kako kaže, njihov odnos već dugo nije kako treba. - Sa Instagrama sam sklonila sve slike, ali sam na Tik Toku ostavila neke snimke jer će on uvek nekako biti deo mog života zbog naše divne bebice. Ja sam potvrdila za Pink.rs da se jesmo razišli, ali neću otkrivati neke preterane detalje i iznositi neke prljavštine - rekla je Ana, pa nastavila: - Mi smo i








