Starčević: Krupi je u Mostaru poništen regularan pogodak

Blic 03.04.2017  |  D. D.

Na startu Lige za šampiona, Krupa je doživela težak poraz u Mostaru. Na debiju novog trenera Blaža Sliškovića Zrinjski je slavio sa 4:0, ali je pitanje kako bi se meč odvijao da gostima nije poništen gol u uvodnim minutama kada je Aleksandar Vukotić bio najviši u skoku i zatresao mrežu.

Sudija Peljto ga je poništio zbog navodnog faula u napadu. Trener Slobodan Starčević smatra da je to bio regularan pogodak. Pročitajte još: Težak poraz Krupe u Mostaru - To je bio ključni detalj meča. Bio je to regularan gol. Nakon što ga je sudija poništio, mi nismo dobro reagovali. Napravili smo veliku grešku kod prvog gola Zrinjskog u sedmom minutu i to nam se osvetilo. Meč je nakon toga otišao u drugom smeru. Uprkos lošem rezultatu, nismo