Krunić posle finala: Nadam se da uskoro stiže i gren slem titula...
Kurir pre 21 dana

Srpska teniserka Aleksandra Krunić izjavila je u Parizu da se nada da će u paru sa Anom Danilinom iz Kazahstana uskoro da osvoji grend slem titulu.
Krunić i Danilina su danas u finalu Rolan Garosa u dubl konkurenciji poražene od Čehinje Kateržine Sinjijakove i Amerikanke Tejlor Taunzend 6:2, 7:5. "Hvala što gledate dublove, to cenimo. Volimo da igramo pred vama", izjavila je Krunić posle meča, a zatim se obratila Sinjijakovoj i Taunzend. "Vas dve igrate sjajno zajedno, ne znam koji put vam čestitam, muka mi je od toga. Planirate li skoro da završite karijeru? Bez šale, svaka vam čast, neverovatan ste tandem,












