Krunić posle finala: Nadam se da uskoro stiže i gren slem titula...

Kurir pre 21 dana
Krunić posle finala: Nadam se da uskoro stiže i gren slem titula...

Srpska teniserka Aleksandra Krunić izjavila je u Parizu da se nada da će u paru sa Anom Danilinom iz Kazahstana uskoro da osvoji grend slem titulu.

Krunić i Danilina su danas u finalu Rolan Garosa u dubl konkurenciji poražene od Čehinje Kateržine Sinjijakove i Amerikanke Tejlor Taunzend 6:2, 7:5. "Hvala što gledate dublove, to cenimo. Volimo da igramo pred vama", izjavila je Krunić posle meča, a zatim se obratila Sinjijakovoj i Taunzend. "Vas dve igrate sjajno zajedno, ne znam koji put vam čestitam, muka mi je od toga. Planirate li skoro da završite karijeru? Bez šale, svaka vam čast, neverovatan ste tandem,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »