Krunić: Zaplačem jednom u 10 godina… Odoh na Selin Dion!
Sport klub pre 21 dana | Autor: Saša Ozmo

„Dobro pitanje... Počeli smo dobro, već me nervirate“, nasmejala se Aleksandra Krunić na pitanje da li treba čestitati ili saosećati posle poraza u finalu Rolan Garosa. „Drugo mesto se ne dobija, gubi se. Nije bio naš dan, nismo teniski pokazali šta možemo, one su bile konstantne“, rekla je 33-godišnja Krunićeva posle poraza 6:2, 7:5 sa Anom Danilinom od Tejlor Taunzend i Kateržine Sinjijakove. „Današnje finale mi je palo teže od ostalih, ali sada su veći apetiti –












