Državljani Crne Gore uhapšeni u Beogradu na vodi, zaplenjen kilogram kokaina
Radio 021 pre 1 sat | 021.rs

Policija je u Beogradu uhapsila dvojicu crnogorskih državljana zbog posedovanja kilograma kokaina i prodaje te droge, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP). Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Sumnja se da su P.L. (26) i M.L. (31) duže vreme od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ga prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i kod M.L. našla kesu sa oko 150 grama kokaina. Pretresom stana koji je koristio M. L. nađeno je još 850 grama kokaina i vaga za precizno merenje. Osumnjičenima je određeno zadržavanje












