Македонски аутобуси у центру Лесковца пред полазак на СНС скуп у Београду

Решетка пре 8 сати
Македонски аутобуси у центру Лесковца пред полазак на СНС скуп у Београду

Аутобуси са македонским регистарским ознакама примећени су данас у Лесковцу, код „Три шешира“, где су били паркирани и спремни за превоз грађана на велики скуп Српске напредне странке у Београду.

На овој локацији налазила су се четири аутобуса македонских ознака, који су, према наводима очевидаца, били припремљени за превоз учесника на данашњи митинг СНС-а под називом „Србија, једна породица“. Поводом организације одласка на скуп огласила се и народна посланица Странке слободе и правде Јелена Милошевић, која тврди да је дошло до промена у редовном аутобуском саобраћају. Према њеним речима, Нишекспрес је за суботу, 27. јун, редуковао број редовних

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »