Američka vojska napala 10 lokacija u Iranu, Iran gađao Bahrein i Kuvajt
Serbian News Media pre 3 sata

Američka vojska saopštila je da je napala 10 meta u Iranu po nalogu predsednika Donalda Trampa ( Trump), čime se nastavlja niz napada koji Vašington i Teheran razmenjuju od četvrtka.
Centralna komanda SAD je, u objavi na društvenim mrežama, saopštila da su američki vojni avioni ciljali iransku vojnu „infrastrukturu za nadzor, komunikacione sisteme, lokacije protivvazdušne odbrane, objekte za skladištenje dronova i kapacitete za postavljanje mina“ nakon što je Iran juče ujutru napao teretni brod u Ormuskom moreuzu. Kasnije je precizirano da su udari obuhvatili 10 iranskih vojnih meta na više lokacija u i blizu Ormuskog moreuza. Tramp je na












