Ovi gradovi su rekorderi po vrućini! RHMZ objavio temperature po mestima u Srbiji: Cela zemlja gori

Blic pre 3 sata
Ovi gradovi su rekorderi po vrućini! RHMZ objavio temperature po mestima u Srbiji: Cela zemlja gori
U većini gradova temperatura prelazi 30 stepeni, a u Beogradu, Novom Sadu i Paliću izmereno je 38 stepeni Očekuje se nastavak toplotnog talasa i vrlo visoke temperature do sredine sledeće sedmice, uz crveni meteoalarm Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) do 13 časova najtopliji gradovi u Srbiji bili su Beograd, Novi Sad i Palić sa 38 stepeni, dok je najhladnije bilo na Kopaoniku gde je izmereno 24 stepena. U Nišu i Loznici izmereno je 37

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »