Povezane vesti
Sastanak srpskog i slovačkog ministra rada: Radnike u Slovačkoj varaju posredničke agencije
Kurir 13.03.2017
BRATISLAVA - Slovački ministar rada i socijalnih pitanja Jan Rihter posle sastanka sa srpskim ministrom za rad, socijalna i boračka pitanja Aleksandrom Vulinom u Bratislavi izjavio je danas da su veći broj radnika iz Srbije koji su došli u Slovačku u… »
Srbe, koji su došli na rad u Slovačku, prevarile posredničke agencije
Nova ekonomija 13.03.2017
Slovački ministar rada i socijalnih pitanja Jan Rihter posle sastanka sa srpskim ministrom za rad, socijalna i boračka pitanja Aleksandrom Vulinom u Bratislavi izjavio je danas da su veći broj radnika iz Srbije koji su došli u Slovačku u Samsung i druge… »
Slovaci prevaru radnika Srba svaljuju na agencije
Mondo 13.03.2017
Veći broj radnika iz Srbije koji su došli u Slovačku da rade u Samsungu i drugim fabrikama prevarile su posredničke agencije, tvrdi slovački ministar rada i socijalnih pitanja Jan Rihter. Foto: Screenshot "Falsifikuju osnovne dokumente vezane za… »
Vesti dana »

I večeras građani protestovali ispred prostorija SNS-a
I Love Zrenjanin pre 21 minutajoš 138 povezanih

Komandir Repac ponovo u akciji: Ovako je pretio građanima pre nego što je Žandarmerija krenula u juriš
Nova pre 26 minutajoš 59 povezanih