Povezane vesti
Preminuo glumac Mihajlo Pleskonjić Badža (foto)
BK TV 22.03.2017
Prvak drame Srpskog narodnog pozorišta Mihajlo Badža Pleskonjić (59) preminuo je jutros u Novom Sadu. Vest je saopštilo upravo Srpsko narodno pozorište iz Novog Sada, a kako kažu vreme komemoracije i sahrane biće naknadno objavljeni. Mihajlo je… »
NS: Preminuo glumac Mihajlo Pleskonjić Badža
Moj Novi Sad 22.03.2017
U sredu, 22. marta, preminuo je prvak Drame Srpskog narodnog pozorišta. Kako je saopšteno na sajtu SNP, vreme komemoracije i sahrane biće naknadno objavljeni. Mihajlo Pleskonjić Badža rođen je 21. juna 1958. godine. U Novom Sadu je završio… »
Preminuo Mihajlo Pleskonjić, glumac SNP
RTV 22.03.2017
NOVI SAD - Mihajlo Pleskonjić, prvak Drame Srpskog narodnog pozorišta, preminuo je danas u svojoj 58-oj godini, saopšteno je iz ovog pozorišta. U Novom Sadu je završio gimnaziju i diplomirao na Akademiji umetnosti, na Odseku dramskih umetnosti (grupa… »
Vesti dana »

MEMORIJALNI SKUP “PUKOVNIK MILENKO PAVLOVIĆ” NA AERODROMU U DIVCMA
Valjevska posla pre 41 minutajoš 1 povezana

Određeno zadržavanje muškarcu koji je pod dejstvom alkohola vređao Mariniku Tepić i njenu majku: Pojavio se snimak svađe
Blic pre 6 satijoš 1 povezana