Povezane vesti
FBI istraga: Američki špijun u ruskim redovima?
Vesti online 12.04.2017
FBI je prošle godine ispitivao komunikacije Kartera Pejdža, koji je bio spoljnopolitički savetnik Donalda Trampa u predizbornoj kampanji, a istraga je sprovedena na osnovu zabrinutosti da Pejdž možda radi za Rusiju, navodi "Vašington post". FBI je od… »
Sumnjali da je ruski agent: FBI nadzirao Trampovog savetnika u kampanji
Kurir 12.04.2017
Federalni istražni biro (FBI) dobio je prošle godine tajni sudski nalog da prati komunikacije Kartera Pejdža, savetnika tadašnjeg predsedničkog kandidata Donalda Trampa, u okviru istrage o mogućoj umešanosti Rusije u izbornu kampanju, objavio je… »
FBI istraga: Američki špijun u ruskim redovima?
Pravda 12.04.2017
FBI je prošle godine ispitivao komunikacije Kartera Pejdža, koji je bio spoljnopolitički savetnik Donalda Trampa u predizbornoj kampanji. FBI je prošle godine ispitivao komunikacije Kartera Pejdža, koji je bio spoljnopolitički savetnik Donalda Trampa u… »
Vesti dana »

Studentima Filozofskog fakulteta u Novom Sadu pridružili se i poljoprivrednici na traktorima (FOTO; VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 47 povezanih

Direktor 'Srbijagasa' kaže da će američke sankcije NIS-u ponovo biti odložene
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 30 povezanih