Povezane vesti
Bivši ministar BiH Delimustafić Nisam se obogatio ni u ratu, ni nakon rata, ovo mi je neko smestio
Kurir 13.04.2017
Alija Delimustafić, bivši ministar unutrašnjih poslova BiH, osumnjičen u akciji Pravda, koji je nedavno pušten da se brani sa slobode rekao je da nije begunac, niti želi da beži. "Radujem se sudskom procesu, jer verujem u BiH pravosuđe. Sve ostale stvari… »
Delimustafić: Nijednu nekretninu nisam nezakonito stekao, obogatio sam se pre rata
Blic 13.04.2017
Bivši ministar unutrašnjih poslova Republike BiH Alija Delimustafić, kojeg Tužilaštvo Kantona Sarajevo sumnjiči za malverzacije sa nekretninama, rekao je da nije begunac, te da se raduje sudskom procesu. Delimustafić je rekao da će sve stvari izaći na… »
Vesti dana »

Netanjahu želi okončanje rata pod uslovima izralea: Naredio hitne pregovore za oslobađanje talaca
Blic pre 43 minutajoš 1 povezana

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Bacio ručnu bombu na: Stambeno-poslovni kompleks Užas u Kragujevcu: Uhapšen mladić (21)
Blic pre 54 minutajoš 1 povezana