Povezane vesti
Šapčani će onlajn moći besplatno i lako da prijave decu u vrtić
Blic 13.05.2017
Šabac će od ponedeljka postati treći grad u Srbiji, nakon Beograda i Sremske Mitrovice, čiji će stanovnici moći da koriste uslugu onlajn upisa dece u predškolske ustanove, objavio je nacionalni portal eUprava. Zahvaljujući ovoj pogodnosti, Šapčani će… »
Onlajn upis dece u odbaništa i u Sremskoj Mitrovici i Šapcu
Večernje novosti 12.05.2017
Roditelji iz Sremske Mitrovice od danas mogu da koriste uslugu onlajn upisa dece u obdaništa nacionalnog Portala eUprava. SREMSKA MITROVICA - Roditelji iz Sremske Mitrovice od danas mogu da koriste uslugu onlajn upisa dece u obdaništa nacionalnog Portala… »
Vesti dana »

Narodna skupština RS: 25. oktobra referendum o presudi Dodiku i odluci CIK-a da mu oduzme mandat
Danas pre 1 satjoš 5 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 50 minutajoš 1 povezana

Kurti bi da "ukine" Srbe na: KiM "Stop" za dve srpske stranke na izborima: Hoće da ukloni konkurenciju dok Amerika šalje upozorenja, a sve liči na reprizu već viđene sapunice
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Hegset naredio Nacionalnoj gardi u gradu Vašingtonu da počne da nosi oružje
Blic pre 10 minutajoš 1 povezana