Povezane vesti
Evropska komisija protiv rasizma: U Srbiji govor mržnje kao devedesetih
Al Jazeera 16.05.2017
Srbija je trebala priznati genocid u Srebrenici, navodi Evropska komisije protiv rasizma i netolerancije, čiji je osnivač Vijeće Evrope. Vlasti u Srbiji trebale bi priznati genocid u Srebrenici, iskorijeniti rasizam među nogometnim navijačima i… »
Komisija SE pozvala Srbiju da prizna genocid u Srebrenici
N1 Info 16.05.2017
Evropska komisija protiv rasizma i netolerancije (EKRI) Saveta Evrope pozvala je Srbiju da "prizna genocid u Srebrenici" iz 1995. godine, upozorila na delovanje fudbalskih navijačkih grupa "uključenih u nezakonite i kriminalne aktivnosti", kao i na… »
Vesti dana »

"Putin je samo bacio kost trampu": Ukrajinski poslanik razotkrio pravi plan predsednika Rusije: Znam zašto je pristao da obustavi napade na ključnu infrastrukturu
Blic pre 1 satjoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

"Teritorija grada je: Ugrožena!" proglašeno vanredno stanje u Valjevu Opština sazvala hitan sastanak: Može doći do ekološke katastrofe
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana