Povezane vesti
Okončana prva faza istrage avionske nesreće u Mostaru
Al Jazeera 17.05.2017
Nesreća se dogodila u subotu, kad je pao mali avion kod Mostara, pri čemu je živote izgubilo pet osoba. Komisija za provođenje istrage avionske nesreće u Mostaru, koju je formiralo Ministarstvo saobraćaja i komunikacija Bosne i Hercegovine, okončala je… »
Završena prva faza istrage o avionskoj nesreći u Mostaru, ali bez informacija za javnost
Blic 17.05.2017
Komisija za provođenje istrage avionske nesreće u Mostaru u kojoj život izgubilo pet osoba okončalo je prvu fazu istrage, saopšteno je iz Ministarstva komunikacija i saobraćaja BiH. - Komisija je okončala prvu fazu istrage, koja podrazumeva provođenje… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

"Jok, vi ste gasili: Požare!" Dačić pobesneo na konferenciji za novinare: "Policija čuva na utakmici, čuva na granici, spasili su 1.300 života!"
Blic pre 2 satajoš 31 povezana

Tramp i Putin o bezbednosnim garancijama i sastanku u Moskvi, dok EU i Ukrajina nastavljaju pregovore
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 278 povezanih

Protest podrške studentkinji FPN-a u Beogradu, naguravanje sa policijom na blokadi suda u Novom Sadu
NIN pre 1 satjoš 42 povezane