Povezane vesti
ČEZ prodaje imovinu u Bugarskoj nakon neriješenog spora sa vladom
SEEbiz 18.05.2017
PRAG - Češka elektroenergetska tvrtka ČEZ saopćila je u srijedu kako je započela pregovore sa odabranim investitorima o prodaji imovine u Bugarskoj. "Nakon procjene interesa ulagača za bugarsku imovinu ČEZ-a, ČEZ Grupa odlučila je ući u pregovore s… »
Vesti dana »

U naredna dva sata pljuštaće u ovim delovima Srbije! Najnovije upozorenje RHMZ: Upaljen i meteoalarm zbog 2 opasne pojave
Blic pre 8 minutajoš 19 povezanih

Putinov savetnik naleteo na medveda na Aljasci! Kiril Dmitrijev odmah objavio snimak, nakon samita ruskog predsednika sa Trampom imao novu poruku (foto, video)
Kurir pre 3 minutajoš 18 povezanih

Dačić: Na protestu u Valjevu bilo 4.000, u Beogradu 1.300, a u Novom Sadu 500 ljudi, ali i najviše incidenata
Radio 021 pre 2 satajoš 7 povezanih

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 7 satijoš 4 povezane