Povezane vesti
Odrapili ga 50.000 dolara i ne samo to: Kongresmen kažnjen jer je gurnuo novinara
Kurir 14.06.2017
VAŠINGTON - Novoizabrani kongresmen iz američke države Montane Greg Đanfort izbegao je zatvorsku kaznu pošto je priznao da je kriv za neprimereni napad kada je telom gurnuo reportera uoči izbora na kojima je izabran za kongresmena u Predstavničkom… »
SAD: Kongresmen kažnjen zbog napada na novinara
RTS 14.06.2017
Novoizabrani kongresmen iz američke države Montane izbegao je zatvorsku kaznu pošto je priznao da je kriv za neprimereni napad kada je telom gurnuo reportera uoči izbora na kojima je izabran za kongresmena u Predstavničkom domu. Sudija u gradu… »
Vesti dana »

Novi Sad: Policija uhapsila dve osobe koje su se automobilom zaletele u kolonu građana i studenata
Beta pre 13 minutajoš 75 povezanih

Šta se zna o nezapamćenoj tragediji u Topoli: U pokušaju da pomognu stradali na licu mesta, žena u teškom stanju
NIN pre 8 minutajoš 52 povezane

Tramp odobrio prodaju oružja Kijevu, Kongres dobio uputstva; Ukrajinci pogodili pijacu u Hersonu, ima poginulih i ranjenih
RTS pre 8 minutajoš 21 povezana

Bešić (FPN): Vlast ima sve mehanizme moći, ali su simpatije i raspoloženje na strani studenata
N1 Info pre 1 satjoš 17 povezanih

„Milioni na ulicama, radnici ujedinite se“: Širom sveta obeležava se Međunarodni praznik rada (FOTO)
Danas pre 2 satajoš 20 povezanih