Povezane vesti
Prva seksološka sekcija osnovana u Novom Sadu
Moj Novi Sad 06.07.2017
Naša zemlja dobila je prvu Seksološku sekciju Vojvodine koja je osnovana u Novom Sadu na inicijativu doktora Vasilija Topalova njenog predsednika i Društva lekara Vojvodine. Prva multidisciplinarna grupa ovakve vrste sačinjena od urologa, psihologa… »
Srbija dobila seksološku sekciju, osnovanu u Novom Sadu
NoviSad.com 06.07.2017
Novi Sad - Prva Seksološka sekcija Vojvodine, i prva u Srbiji, osnovana je u Novom Sadu na inicijativu doktora Vasilija Topalova njenog predsednika i Društva lekara Vojvodine. Prva multidisciplinarna grupa ovakve vrste, sačinjena od urologa, psihologa… »
Vesti dana »

Posle toplog dana veče donosi veliku promenu Košava se pojačava kiša će padati u ovim delovima zemlje
Dnevnik pre 2 satajoš 14 povezanih

Krivične prijave protiv Đukić Dejanović i 12 savetnika zbog smanjenja plata prosvetarima
Glas Zaječara pre 1 satjoš 11 povezanih

(Video) Bogdanović bolji od bivšeg kluba: Brojao do devet u pobedi nad Kingsima
Dnevnik pre 32 minutajoš 14 povezanih

"Ukrajina možda neće preživeti" Tramp poslao surovu poruku uoči dolaska Zelenskog u Saudijsku Arabiju gde će se delegacija Kijeva sastati s Amerikancima (foto)
Kurir pre 56 minutajoš 11 povezanih

Budući premijer Kanade Mark Karni: Pobedićemo Trampa u trgovinskom ratu
Radio 021 pre 38 minutajoš 12 povezanih