Povezane vesti

Pakleno i danas: Tokom noći stiže rashlađenje Doktorka Slavica sumnja da su joj uzeli trojke u bolnici: Videla sam tri bebe…

Pakleno i danas: Tokom noći stiže rashlađenje Doktorka Slavica sumnja da su joj uzeli trojke u bolnici: Videla sam tri bebe…

Telegraf 12.07.2017
Najviša dnevna temperatura od 32 na severu do 38 na jugu i jugoistoku. Republički hidrometeorološki zavod je i za danas izdao upozorenj e za područje Srbije na visoku temperaturu koja će dostizati 40 stepeni Celzijusa. Tlo se greje, i uzima "danak"… »
Stiže osveženje, od 32 do 38 stepeni

Stiže osveženje, od 32 do 38 stepeni

RTV 12.07.2017
NOVI SAD - U većini krajeva u Srbiji danas se očekuje pretežno sunčano i malo svežije vreme, samo su na severu ujutro i pre podne moguće promenljive oblačnosti, a ponegde i kratkotrajni pljuskovi sa grmljavinom, dok će se na jugu i jugoistoku… »
Vreme danas: Pretežno sunčano i malo svežije, najviša dnevna u NS do 34°C

Vreme danas: Pretežno sunčano i malo svežije, najviša dnevna u NS do 34°C

Moj Novi Sad 12.07.2017
U većini krajeva danas se očekuje pretežno sunčano i malo svežije vreme, samo su na severu ujutro i pre podne moguće promenljive oblačnosti, a ponegde i kratkotrajni pljuskovi s grmljavinom, dok će se na jugu i jugoistoku zadržati veoma toplo… »
Pretežno sunčano, u toku večeri pad temperature

Pretežno sunčano, u toku večeri pad temperature

N1 Info 12.07.2017
U većem delu Srbije danas će biti pretežno sunčano i malo svežije, ponegde na severu su ujutro mogući kratkotrajni pljuskovi s grmljavinom, dok će se na jugu i jugoistoku zadržati veoma toplo vreme, saopštio je Republički Hidrometeorološki… »
Vremenska prognoza za 12. jul (sreda)

Vremenska prognoza za 12. jul (sreda)

Subotica.com 12.07.2017
Tokom današnjeg dana, temperatura će se kretati u rasponu od 21 do 31 stepen, duvaće slab, pretežno severozapadni vetar, brzinom do 9 metara u sekundi. U prvom delu dana biće oblačno i suvo, dok se u poslepodnevnim časovima očekuje razvedravanje i… »

Vesti dana »