Povezane vesti

Amerikanac potpisao za Barane

Amerikanac potpisao za Barane

Mondo 12.07.2017
Derik Nidam zvanično je postao novi košarkaš Mornara. Foto: Ian Hitchcock/Guliver/Getty Images Američki košarkaš sa crnogorskim pasošem Derik Nidam novi je košarkaš Mornara. Nidam (26 godina, 180 cm) je sa klubom iz Bara potpisao jednogodišnji… »
"Želja mi je da se vratim u Partizan, kad - tad"

"Želja mi je da se vratim u Partizan, kad - tad"

Vesti online 12.07.2017
Posle višednevnog zastoja u pregovorima sada već bivši igrač Partizana Uroš Luković i zvanično je postao novi član Mornara iz Bara, a ovu informaciju potvrdio je i njegov agent Miško Ražnatović. 28-godišnji centar je potvrdio najviše ciljeve… »
Luković potpisao za Mornar i poručio: Želja mi je da se vratim u Partizan, kad-tad

Luković potpisao za Mornar i poručio: Želja mi je da se vratim u Partizan, kad-tad

Sportal blic 12.07.2017
Dosadašnji košarkaš Partizana Uroš Luković i definitivno je napustio crno-beli tabor, potvrdio je njegov menadžer Miodrag Ražnatović. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Uroš Luković Ražnatović je na Tviteru saopštio da je Luković postao… »
Ugašene nade: Partizan ostao bez važnog šrafa (foto)

Ugašene nade: Partizan ostao bez važnog šrafa (foto)

Hot sport 12.07.2017
Iako je postojala nada među navijačima da će Uroš Luković ostati u Partizanu, dosadašnji centar crno-belih je ipak napustio klub. On je od danas i zvanično košarkaš Mornara iz Bara, što je potvrdio Miško Ražnatović na svom Tviteru: Uros… »
Kad Miško potvrdi, tu više nema dileme - Partizan ostao bez još jednog igrača

Kad Miško potvrdi, tu više nema dileme - Partizan ostao bez još jednog igrača

Sportske.net 12.07.2017
Poznati menadžer danas potvrdio novi odlazak iz Partizana. Kao što se i najavljivalo tokom prošle nedelje, dosadašnji centar Partizana Uroš Luković napustio je crno-bele i preselio se u ekipu Mornara iz Bara. Taj transfer je u medijima već bio… »

Vesti dana »