Povezane vesti

Leonardo po odlasku iz Partizana: Niko nikad neće saznati pravu istinu

Leonardo po odlasku iz Partizana: Niko nikad neće saznati pravu istinu

Sportski žurnal 05.08.2017
Leonardo da Silva Souza je iz Partizana prešao u Al Ahli iz Džede za obeštećenje crno-belima od četiri miliona evra, uz godišnju platu od 2,2, i po odlasku u Saudijsku Arabiju oglasio se na Instagramu. – Nisam želeo da se stvari ovako završe… »
Leonardo: Platio sam za tuđe greške

Leonardo: Platio sam za tuđe greške

Vesti online 05.08.2017
Posle blistave sezone u Partizanu ljubimac navijača crno-belih Leonardo preselio se u Saudijsku Arabiju gde će igrati za Al-Ahli i to za platu veću od dva miliona evra. Na oproštaju od dresa srpskog šampiona ubojiti golgeter je u poruci poslatoj… »
Leonardo: Niko neće saznati pravu istinu, ali se nadam da ću se jednog dana vratiti

Leonardo: Niko neće saznati pravu istinu, ali se nadam da ću se jednog dana vratiti

Večernje novosti 05.08.2017
Nisam želeo da se stvari ovako završe, ali nije sve u životu onako kako hoćeš. Odlazim sa dostojanstvom, ali je ovo moj drugi dom – poručio je Brazilac. Posle svih dešavanja na relaciji Leonardo-Partizan, brazilski fudbaler je napustio klub i… »
Emotivno: Leonardo pisao na rastanku: Platio sam svoje greške, sve u meni drhti

Emotivno: Leonardo pisao na rastanku: Platio sam svoje greške, sve u meni drhti

Sportal blic 05.08.2017
Jedna velika saga je završena... Leonardo više nije igrač Partizana. Brazilac je prešao u Al Ahli, a još jednom se oglasio emotivnom porukom. Foto: FK Partizan / Promo Leonardo Gotovo da nije bilo dana da Leonardo nije ostavljao poruke na Instagramu… »

Vesti dana »