Povezane vesti
(Video) Anđeo božanskog glasa: Dijana boluje od cerebralne paralize, a kad čujete kako peva, naježićete se!
Kurir 06.08.2017
Dijana Lukovac iz Podgorice boluje od cerebralne paralize, ali to je ne sprečava da svakodnevno oduševljava svojim božanskim glasom na hiljade ljudi. Srećan veliki praznik ILINDAN svima koji slave #miraskoric #ilindan A post shared by Dijana Lukovac… »
Dijana (23) se pesmom bori protiv teške bolesti! (VIDEO)
Alo 06.08.2017
Dijana boluje od cerebralne paralize. Dijana Lukovac iz Zagoriča u Crnoj Gori ima samo 23 godine i boluje od cerebralne paralize. To je ne sprečava da svakodnevno na hiljade ljudi oduševljava svojim božanskim glasom. Dobro jutro uz jednu prelijepu staru… »
Vesti dana »

Stručnjaci, pekari i Privredna komora Srbije o novim ekonomskim merama: koristi i izazovi
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 73 povezane

Svi igrači su sa nama, crvena zvezda ne sme da ima alibi: Milojević svestan kako velikan mora da izgleda sutra! Katastrofa za Srbiju, užasne scene na utakmici: Povredila se Maja Ognjenović!
Hot sport pre 3 minutajoš 39 povezanih

Narodna banka Srbije nalaže povoljnije kredite za građane sa primanjima do 100.000 dinara
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane

Uživo drama na frontu se nastavlja Poboljšan taktički položaj Rusa (foto/video)
Alo pre 3 minutajoš 31 povezana