Povezane vesti

Srpska neće biti na taj način ponižena: Dodik ne da srpsku kasarnu u Han Pijesku!

Srpska neće biti na taj način ponižena: Dodik ne da srpsku kasarnu u Han Pijesku!

Pravda 18.08.2017
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, rekao je da je odluka Ustavnog suda BiH da vojni objekat Veliki Žep u Han Pijesku u Srpskoj treba uknjižiti na ime BiH, nesprovodiva i da je Srpska neće sprovoditi. - Mi nećemo dovesti do toga da Republika… »
Dodik: Nećemo dovesti do toga da Srpska na ovaj način bude ponižena

Dodik: Nećemo dovesti do toga da Srpska na ovaj način bude ponižena

Blic 18.08.2017
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, rekao je da je odluka Ustavnog suda BiH da vojni objekat Veliki Žep u Han Pijesku u Srpskoj treba uknjižiti na ime BiH, nesprovodiva i da je Srpska neće sprovoditi. - Mi nećemo dovesti do toga da Republika… »
Dodik: RS neće sprovoditi odluku Ustavnog suda

Dodik: RS neće sprovoditi odluku Ustavnog suda

Slobodna Evropa 18.08.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je odluka Ustavnog suda BiH da vojni objekat Veliki Žep u Han Pesku u Srpskoj treba uknjižiti na ime BiH, nesprovodiva i da Srpska to neće učiniti. "Mi nećemo dovesti do toga da Republika Srpska… »
Dodik prijeti referendumom o NATO-u

Dodik prijeti referendumom o NATO-u

Sandžak press 18.08.2017
Predsjednik bh. entiteta Republika Srpska Milorad Dodik najavio je u četvrtak mogućnost referenduma o NATO-u, nakon što je Sjevernoatlanski savez podržao odluku Ustavnog suda BiH da vojni objekat “Veliki Žep”u Han-Pijesku bude uknjižen na BiH… »

Vesti dana »