Povezane vesti

Bogoljub Karić osudio napad na novinarke Pinka: Žene, majke, sestre se brane, a ne udaraju

Bogoljub Karić osudio napad na novinarke Pinka: Žene, majke, sestre se brane, a ne udaraju

Telegraf 17.09.2017
Država mora što pre da zaustavi svako nasilje nad ženama, jer je u tradiciji srpskog naroda da brane i cene majke, sestre, žene, ćerke, poručio je Bogoljub Karić. Povodom napada na novinarke TV Pink, tokom protesta Dveri, Bogoljub Karić, lider… »
Vučić: Siledžije neće biti budućnost Srbije

Vučić: Siledžije neće biti budućnost Srbije

Glas Zapadne Srbije 17.09.2017
Siledžijsko ponašanje ne može da prođe, siledžije ne mogu i neće biti budućnost Srbije, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući jučerašnji napad na novinarke "TV Pink" na protestu Dveri. Vučić je rekao da je posetio dve… »
Vučić: Posetio sam novinarke Pinka u bolnici

Vučić: Posetio sam novinarke Pinka u bolnici

N1 Info 17.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je posetio u bolnici novinarke TV Pinka koje su povređene u subotu u incidentu tokom protesta Dveri ispred zgrade te televizije. Vučić je rekao u Loznici da je napadač novinarku Gordanu Uzelac udario… »
Vučić o nasilju nad novinarkama: Goca i Mara su divne devojke, siledžija im naneo potres mozga i naprsnuće rebra

Vučić o nasilju nad novinarkama: Goca i Mara su divne devojke, siledžija im naneo potres mozga i naprsnuće rebra

Telegraf 17.09.2017
- Vest me je zgrozila kao čoveka i ne mogu da razumem što se traže opravdanja i što neki negiraju da se išta desilo - rekao je on. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je da je sinoć posetio napadnute novinarke Pink televizije Gordanu… »
Vučić posetio u Urgentnom centru novinarke Pinka i pružio im podršku

Vučić posetio u Urgentnom centru novinarke Pinka i pružio im podršku

Studio B 17.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je sinoč u Urgentnom centru novinarke Pinka Gordanu Uzelac i Maru Dragović. Vučić je želeo lično da se uveri u kakvom su stanju pretučene novinarke i da im pruži podršku uz obećenje da će počinioci… »

Vesti dana »