Povezane vesti
Koler progovorio i Arnautovićevom neproslavljanju gola
Vesti online 07.10.2017
Pre utakmice protiv Srbije najbolji igrač austrijske selekcije Marko Arnautović najavio je da neće proslaviti gol ukoliko ga postigne protiv selekcije zemlje iz koje potiče. Na našu nesreću on je i postigao jedan od tri gola Austrije i ispunio je… »
Arnautović: Nije moja greška što ne igram za Srbiju
Dnevnik 07.10.2017
BEČ: Austrijski fudbalski reprezentativac Marko Arnautović, junak trijumfa protiv Srbije u Beču 3:2, izjavio je da je profesionalac i da uvek želi da pobedi, ali da nije proslavljao golove jer mnogo voli zemlju iz koje je njegov otac. "Ja sam… »
Oglasio se Koler: Selektor Austrije prokomentarisao potez Marka Arnautovića
Hot sport 07.10.2017
Marko Arnautović je delimično oduševio navijače Srbije, pošto nije slavio golove koje je njegova selekcija postigla protiv naše reprezentacije, a tim povodom se oglasio i selektor Austrije, Marsel Koler. On je Arnautovićevo odbijanje da proslavi… »
Vesti dana »

Veliki skup "15. za 15" održan u Beogradu, zbog incidenata studenti završili ranije, tenzije nastavljene do ponoći (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 2 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Tramp naredio napade na pobunjenike u Jemenu koje podržava Iran, Huti prijavili devet poginulih
Insajder pre 5 satijoš 3 povezane