Povezane vesti

Krvavi pohod u priboju: Ubica pre zločina ostavio oproštajnu poruku

Krvavi pohod u priboju: Ubica pre zločina ostavio oproštajnu poruku

Blic 21.10.2017
Radenko Trišević (63) iz Suvog Polja kod Priboja, koji je pretprošle noći teško ranio suprugu od koje se razveo, njenu sestru, bivšeg pašenoga i taštu, a potom izvršio samoubistvo, ostavio je oproštajno pismo. Prema saznanjima „Blica“, u… »
Horor u priboju: Radenko napisao oproštajno pismo pa klao ženinu porodicu

Horor u priboju: Radenko napisao oproštajno pismo pa klao ženinu porodicu

Kurir 21.10.2017
PRIBOJ - Radenko Trišović (63), bivši radnik FAP iz sela Suvi Do, koji je u sredu uveče hicem iz puške teško ranio pašenoga Radojka Raketića (63), a zatim nožem i bivšu suprugu Milijanu (60), svastiku Danu Raketić (63) i taštu Drinku… »
Zločin kod Pribojske Banje Sahranjen napadač, pismo nije otkrilo motiv krvavog pira

Zločin kod Pribojske Banje Sahranjen napadač, pismo nije otkrilo motiv krvavog pira

Večernje novosti 20.10.2017
Šok u Suvom Polju nakon što je Radenko Trišović ranio četvoro, pa se ubio. Ministarstvo sprovodi vanredni nadzor u Centru za socijalni rad. ZAŠTO je Radenko Trišović (63), pre dva dana u Suvom Polju kod Pribojske Banje, teško povredio bivšu… »
Stravičan zločin u priboju: "Čula sam kuknjavu, a kada sam ušla, Miljana se držala za krvave grudi"

Stravičan zločin u priboju: "Čula sam kuknjavu, a kada sam ušla, Miljana se držala za krvave grudi"

Blic 20.10.2017
Čula se kuknjava iz kuće pa sam ušla, a unutra je bio pakao: Milijana se držala za krvave grudi, Radojko je zapomagao, a baba je mahala krvavim rukama. Užas. Ovako stravične scene u Suvom Polju kod Pribojske banje opisuje komšinica Milena… »

Vesti dana »