Povezane vesti

Dodik: Dok se Srbi pitaju, ovaj prostor nije sultanat niti će to ikada biti

Dodik: Dok se Srbi pitaju, ovaj prostor nije sultanat niti će to ikada biti

BK TV 22.10.2017
Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske rekao je da je neprihvatljiva izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u ''amanet ostavio Alija Izetbegović". On je dodao da je Erdoganova izjava opasna po… »
Dodik Erdoganu: BiH nikada više neće biti sultanat

Dodik Erdoganu: BiH nikada više neće biti sultanat

N1 Info 22.10.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik reagovao je u nedelju na izjavu Redžepa Tajipa Erdogana kako "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet' ostavio Alija Izetbegović", poručivši turskom predsedniku da područje BiH nikada više 'neće… »
Dodik poručuje Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Dodik poručuje Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Sputnik 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da nikada neće ostaviti BiH, koju mu je „u amanet“ ostavio Alija Izetbegović, neprihvatljiva je, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, izjavio je… »
Dodik Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Dodik Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Večernje novosti 22.10.2017
Izjava turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u ''amanet ostavio Alija Izetbegović", je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH. Izjava turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada… »
Dodik opleo po Erdoganu: Ovo nije sultanat, a neće ni biti dok se Srbi pitaju

Dodik opleo po Erdoganu: Ovo nije sultanat, a neće ni biti dok se Srbi pitaju

Kurir 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet ostavio Alija Izetbegović", je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, izjavio je… »
Erdogan neka brine o svom sultanatu, a mi ćemo o Republici Srpskoj!

Erdogan neka brine o svom sultanatu, a mi ćemo o Republici Srpskoj!

RTV 22.10.2017
BANJALUKA - Izjava turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet ostavio Alija Izetbegović", je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu… »
Dodik odgovorio Erdoganu: Ovo nije sultanat, Srbi pamte Turke po prolivenoj krvi

Dodik odgovorio Erdoganu: Ovo nije sultanat, Srbi pamte Turke po prolivenoj krvi

Vesti online 22.10.2017
Izjava turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u amanet ostavio Alija Izetbegović", je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, izjavio je… »
Dodik odgovorio Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Dodik odgovorio Erdoganu: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Pravda 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet' ostavio Alija Izetbegović" je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, naglasio je… »
Dodik odbrusio Erdoganu: Nismo mi sultanat!

Dodik odbrusio Erdoganu: Nismo mi sultanat!

Mondo 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u amanet ostavio Izetbegović" je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, kaže Dodik. Foto: Vedran… »
Dodik: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti

Dodik: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti

RTS 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet ostavio Alija Izetbegović'", je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, izjavio je… »
Dodik: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Dodik: Ovo nije sultanat, niti će ikada biti!

Studio B 22.10.2017
Izjava turskog predsjednika Redžepa Tajipa Erdogana da „nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u “amanet ostavio Alija Izetbegović“, je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, izjavio… »
Dodik: Erdoganova izjava opasna po BiH, ovo nije sultanat

Dodik: Erdoganova izjava opasna po BiH, ovo nije sultanat

Blic 22.10.2017
Izjava turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana da "nikada neće ostaviti BiH, koju mu je u 'amanet' ostavio Alija Izetbegović" je neprihvatljiva, opasna po mir i stabilnost u BiH i otkriva sve neootomanske ambicije Turske na Balkanu, naglasio je… »
Erdogan: Nikada nećemo ostaviti BiH koju mi je Alija dao u amanet

Erdogan: Nikada nećemo ostaviti BiH koju mi je Alija dao u amanet

Blic 21.10.2017
Predsednik Republike Turske, Redžep Tajip Erdogan govorio je danas o poseti prvom predsedniku RBiH, Aliji Izetbegovića, dan pre njegove smrti, kao i o amanetu koji mu je ostavio. Turski predsednik je podsetio kako je Izetbegovića posetio u bolnici samo… »
Dodik: Sve što su Izetbegovići pokrali u ratu neka nose u Tursku

Dodik: Sve što su Izetbegovići pokrali u ratu neka nose u Tursku

Blic 21.10.2017
Volim Republiku Srpsku i Republiku Srbiju, a Bosna i Hercegovina mi je neko moranje. Najbolje to potvrđuje Izetbegovićeva izjava kako on nekome daje nešto u amanet. Koji Erdogan? Kakav Alija Izetbegović? Oni mogu da daju Erdoganu ono što imaju lično… »

Vesti dana »