Povezane vesti

Đoković izbacio Beretinija! Protiv Zvereva za osvetu, tenisku večnost i finale US opena! (VIDEO)

Đoković izbacio Beretinija! Protiv Zvereva za osvetu, tenisku večnost i finale US opena! (VIDEO)

Vesti online 09.09.2021
Srpski teniser Novak Ðoković plasirao se u polufinale Ju-Es Opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3). Kao i u prethodnom meču, kao i u finalu Vimbldona, Novak je izgubio prvi set, ali je onda… »
Đoković posle prolaza u polufinale o Zverevu, publici, istoriji koja ga čeka… (VIDEO)

Đoković posle prolaza u polufinale o Zverevu, publici, istoriji koja ga čeka… (VIDEO)

Vesti online 09.09.2021
Srpski teniser Novak Ðoković plasirao se u polufinale Ju-Es Opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3). Posle meča, Novak je istakao da je brzo uspeo da podigne nivo igre posle prvog izgubljenog… »
Zverev uzeo set posle nesportskog poteza, vilander ga brani: To je uradio na iskustvo, vidite da je upalilo!

Zverev uzeo set posle nesportskog poteza, vilander ga brani: To je uradio na iskustvo, vidite da je upalilo!

Mondo 09.09.2021
Jedan detalj sa četvrtfinala je svima upao u oči, a posle toga je Zverev "okrenuo" meč. Jedan detalj sa četvrtfinala je svima upao u oči, a posle toga je Zverev "okrenuo" meč. Aleks Zverev je prošao u polufinale US Opena gde će se sastati sa… »
Đoković i Zverev u polufinalu Ju-Es opena, istorija tenisa piše se u Njujorku

Đoković i Zverev u polufinalu Ju-Es opena, istorija tenisa piše se u Njujorku

RTS 09.09.2021
Novak Đoković i Aleksander Zverev igraće u Njujorku polufinale ovogodišnjeg Ju-Es opena, a ishod duela dvojice sjajnih tenisera, koji je na programu u petak, mogao bi odrediti dalji tok teniske istorije. Najbolji svetski tenisere ima misiju, želi da… »
Hit! Amerikanac otkrio način da dobijete Novaka: Čisti sve pred sobom, ali mu se ovo desilo već tri puta na US Openu!

Hit! Amerikanac otkrio način da dobijete Novaka: Čisti sve pred sobom, ali mu se ovo desilo već tri puta na US Openu!

Mondo 09.09.2021
Američki novinar je posle meča sa Beretinijem video da je početak meča jedina Novakova slabost. Američki novinar je posle meča sa Beretinijem video da je početak meča jedina Novakova slabost. Novak Đoković je na ovom US Openu ponovo pokazao da… »
Bogdanov saigrač postao veliki Novakov fan: "Ovo je neverovatno!"

Bogdanov saigrač postao veliki Novakov fan: "Ovo je neverovatno!"

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: AP Jang koji u dresu Hoksa igra zajedno sa Bogdanom Bogdanovićem, proslavljenim srpskim reprezentativcem, podelio je sa pratiocima na Tviteru da uživa u Đokovićevom meču protiv Italijana. - Novak Đoković je tako nezgodan protivnik. Ovo je… »
Sada znamo do kada će Novak sigurno biti prvi na ATP listi: Niko neće moći da obori njegov rekord!

Sada znamo do kada će Novak sigurno biti prvi na ATP listi: Niko neće moći da obori njegov rekord!

Hot sport 09.09.2021
Na putu da je ostvari nešto neverovatno. Srpski teniser Novak Đoković osigurao je prvo mesto na ATP listi najmanje do 1. novembra, kada će početi Masters u Partizu. On je u četvrtfinalu US opena savladao Matea Beretinija, pa će se za finale boriti… »
Đoković otkrio šta mu je beretini rekao na mreži: Mateo i Novak su veliki prijatelji

Đoković otkrio šta mu je beretini rekao na mreži: Mateo i Novak su veliki prijatelji

Večernje novosti 09.09.2021
Foto: AP Pobedom nad Italijanom Mateom Beretinijem plasirao se u polufinale Ju-Es opena, gde ga čeka Nemac Aleksander Zverev. Novak je u razgovoru sa srpskim novinarima poručio da mu je želja da narednih dana dođe do 21. grend slema. - Nadam se da… »
Zverev čeka Đokovića ili Beretinija u polufinalu Ju Es Opena

Zverev čeka Đokovića ili Beretinija u polufinalu Ju Es Opena

Danas 09.09.2021
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u polufinale Otvorenog prvenstva SAD, pošto je danas pobedio Južnoafrikanca Lojda Herisa sa 7:6(6), 6:3, 6:3. Olimpijski šampion iz Tokija je do pobede protiv 46. tenisera sveta stigao posle nešto više… »
Na redu je susret sa dželatom iz Tokija, Novak je spreman: Biće to igra nerava, on je veoma dobar!

Na redu je susret sa dželatom iz Tokija, Novak je spreman: Biće to igra nerava, on je veoma dobar!

Hot sport 09.09.2021
Svi verujemo u Novaka. Najbolji svetski teniser Novak Đoković je u četvrtfinalu US opena savladao Matea Beretinija sa 3:1. Njegov naredni rival biće Aleksandar Zverev koji u poslednje vreme ne zna za poraz. Svi pamtimo susret sa Novakom u Tokiju kada… »
Niko ne čuva Federera kao oni! Novak srušio veliki Rodžerov rekord, ali ATP tvrdi da nije!

Niko ne čuva Federera kao oni! Novak srušio veliki Rodžerov rekord, ali ATP tvrdi da nije!

Sportal blic 09.09.2021
Pobedom nad u četvrtfinalu US opena je stigao do 224. trijumfa protiv igrača iz top 10 ATP liste. Tim je Novak izbio na prvo mesto prestigavši Rodžera Federera, međutim ne i prema inforamcijama ATP-a. Krovna teniska organizacija je Švajcarcu… »
Đoković se učvrstio na čelu ATP liste: Poznato do kada je Novak sigurno prvi na svetu

Đoković se učvrstio na čelu ATP liste: Poznato do kada je Novak sigurno prvi na svetu

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Srpski as je slavio sa 3:1 protiv Italijana i taj trijumf mu je doneo dodatne bodove u trci sa Danilom Medvedevim za prvu poziciju na ATP listi. Najbolji teniser sveta je zaradio dodatne bodove jer je prošle sezone diskvalifikovan u… »
Dva meča Novaka dele od istorije: Evo šta mu je potrebno i da sezonu završi kao prvi na svetu

Dva meča Novaka dele od istorije: Evo šta mu je potrebno i da sezonu završi kao prvi na svetu

Vesti online 09.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale US opena i tako dodatno osigurao svoju poziciju na vrhu ATP liste. Naime, Đoković je pobedio Matea Beretinija sa 3:1, što znači da će ostati na poziciji 1, i posle US opena, a najmanje… »
Zbog Novaka svako jutro gleda tenis! NBA zvezda poludela za Đokovićem - Bogdanov saigrač navija za Srbina!

Zbog Novaka svako jutro gleda tenis! NBA zvezda poludela za Đokovićem - Bogdanov saigrač navija za Srbina!

Mondo 09.09.2021
Sjajni košarkaš svake noći ostaje budan da bi ispratio US Open, a tenis je zavoleo tek nedavno. Sjajni košarkaš svake noći ostaje budan da bi ispratio US Open, a tenis je zavoleo tek nedavno. Novak Đoković ima mnogo problema sa publikom na US… »
Ja mu uzmem set, ali njega to ne zanima - najbolji je svih vremena: Đoković ga razbio, on iskreno priznao i zbog čega!

Ja mu uzmem set, ali njega to ne zanima - najbolji je svih vremena: Đoković ga razbio, on iskreno priznao i zbog čega!

Mondo 09.09.2021
Mateo Beretini je ponovo uspeo da osvoji prvi set protiv Novaka Đokovića, ali u četvrtfinalu US opena to mu ni izbliza nije bilo dovoljno. Mateo Beretini je ponovo uspeo da osvoji prvi set protiv Novaka Đokovića, ali u četvrtfinalu US opena to mu ni… »
Zvezda NBA lige oduševljena Đokovićem!

Zvezda NBA lige oduševljena Đokovićem!

Sportske.net 09.09.2021
Novak Đoković ima ogroman broj obožavalaca širom sveta, među njima su i velike svetske zvezde u svojim oblastima, ima tu glumaca, muzičara, drugih sportista... Novi jeste - Tre Jang, najveća zvezda Atlanta Houksa i momak koji bi mogao da konkuriše… »
Đoković srušio još jedan rekord: Najviše pobeda nad top 10 igrača u istoriji!

Đoković srušio još jedan rekord: Najviše pobeda nad top 10 igrača u istoriji!

Hot sport 09.09.2021
Rekordi samo padaju Srpski teniser Novak Ðoković plasirao se u polufinale Ju-Es Opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1, po setovima 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Ðoković će u polufinalu igrati protiv Nemca Aleksandera… »
Đoković preokretom do polufinala US Opena

Đoković preokretom do polufinala US Opena

Nova 09.09.2021
Kada igra Novak Đoković ne postoje obični mečevi, a kada se protiv njega nalazi Mateo Beretini kao da je zapisano da Srbin može da slavi samo nakon preokreta (5:7, 6:2, 6:2, 6:3). U reprizi Vimbldona iz 11. jula ove godine dobili smo upravo to –… »
Đoković prekinuo mekinroa i poslao poruku zverevu: Ne, ne želim da mislim o tome! Raspao sam se u Tokiju, sada ću biti…

Đoković prekinuo mekinroa i poslao poruku zverevu: Ne, ne želim da mislim o tome! Raspao sam se u Tokiju, sada ću biti…

Večernje novosti 09.09.2021
Foto: Printskrin Sledi meč protiv Aleksandra Zvereva, što je prilika da se Novak revanšira za poraz u Tokiju. - Olimpijske igre su za mene završene jako emotivno. Dominirao sam sve do polufinala. Vodio 6:1, imao 3:2 protiv Zvereva, koji je takođe… »
Beretini iskren nakon eliminacije: „Nisam mogao protiv njega, zaslužio je da pobedi“!

Beretini iskren nakon eliminacije: „Nisam mogao protiv njega, zaslužio je da pobedi“!

Hot sport 09.09.2021
Italijanski teniser Mateo Beretini izneo je utiske posle četvrtfinalnog meča US Opena protiv Novaka Đokovića. Beretini je osvojio prvi set, ali je onda Novak zaigrao fantastično i lako osvojio naredna tri. Tako je Beretiniju naneo treći vezani poraz… »
Đoković spreman za Zvereva, ali najavio težak duel: "Nekoliko poena odlučuje"

Đoković spreman za Zvereva, ali najavio težak duel: "Nekoliko poena odlučuje"

Sportske.net 09.09.2021
Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija sa 3:1, posle preorketa. Srpski teniser entuzijastičan je pred naredni, polufinalni duel gde ga čeka Aleksandar Zverev. "Setovi koje sam dobio su najbolji koje sam odigrao na turniru do sada. Kada sam izgubio… »
Đoković otkrio zašto nije hteo da čuje 1 pitanje: Milion puta sam to rekao, nadam se da mi Mekinro neće zameriti!

Đoković otkrio zašto nije hteo da čuje 1 pitanje: Milion puta sam to rekao, nadam se da mi Mekinro neće zameriti!

Mondo 09.09.2021
"Spreman sam da igram pet setova, pet sati, šta god je potrebno", poručio je Novak Đoković nakon plasmana u polufinale US opena. "Spreman sam da igram pet setova, pet sati, šta god je potrebno", poručio je Novak Đoković nakon plasmana u polufinale… »
Novak: Dostigao sam novi nivo… Spreman sam za Zvereva

Novak: Dostigao sam novi nivo… Spreman sam za Zvereva

N1 Info 09.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da je protiv Matea Beretinija pokazao najbolju igru na US Openu, a najavio je veliku borbu protiv Aleksandra Zvereva u polufinalu. Đoković je ostvario 80. pobedu na US Openu, pošto je u četvrtfinalu… »
Novak oborio rekord federera, ATP tvrdi da ipak nije: Rodžeru računaju i egzibicije, ali Đoković je svejedno bolji!

Novak oborio rekord federera, ATP tvrdi da ipak nije: Rodžeru računaju i egzibicije, ali Đoković je svejedno bolji!

Mondo 09.09.2021
Upisao je Đoković rekordnu pobedu, međutim, način računanja je ono što je ATP promenio i to bar donekle ide u prilog Švajcarcu. Upisao je Đoković rekordnu pobedu, međutim, način računanja je ono što je ATP promenio i to bar donekle ide u… »
Novak savladao publiku i beretinija: Đoković u polufinalu Ju-Es opena, fantastičan tenis protiv Italijana!

Novak savladao publiku i beretinija: Đoković u polufinalu Ju-Es opena, fantastičan tenis protiv Italijana!

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: Tanjug Videli smo preslikan duel iz finala Vimbldona. Borio se Beretini u prvom setu, neizvesno je bilo sve do završnice koja je pripala italijanskom teniseru. Nakon 10 odigranih gemova u egalu došao je Beretini do brejka, iskoristio je četvrtu… »
Novak Đoković nakon pobede: Zaboravio sam prvi set i krenuo dalje, govorio je Nole i o mentalnoj snazi...

Novak Đoković nakon pobede: Zaboravio sam prvi set i krenuo dalje, govorio je Nole i o mentalnoj snazi...

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: Tanjug Novak Đoković je nakon meča bio zadovoljan igrom tokom meča koji je trajao tri i po časa. - Bio je sjajan meč. Mnogo energije bilo je na terenu i van njega. Mateo je sjajan igrač. Svaki put je neizvesna bitka. Kada sam izgubio prvi… »
"Ne želim da razmišljam o tome, psihički me opeterećuje": Đoković izbegao pitanje o "kalendarskom slemu"

"Ne želim da razmišljam o tome, psihički me opeterećuje": Đoković izbegao pitanje o "kalendarskom slemu"

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: Tanjug Najboljeg igrača planete dve pobede dele od osvajanja titule na Ju-Es openu. Tako bi postao teniser sa najviše osvojenih grend slem titla - 21. Takođe, postao bi tek drugi igrač u Open eri koji je došao do "kalendarskog slema". To je… »
Đoković preokretom do polufinala US Opena

Đoković preokretom do polufinala US Opena

RTV 09.09.2021
NJUJORK - Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Ju-Es Opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1, po setovima 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u polufinale Ju-Es… »
Novakov način, izgubiš prvi set, pa uragan! Đoković na dva koraka od večnosti!

Novakov način, izgubiš prvi set, pa uragan! Đoković na dva koraka od večnosti!

Sportske.net 09.09.2021
Novak u polufinalu i izgleda da već postaje navika. On je izgubio prvi set protiv Beretinija, a onda pregazio rivala. Na kraju u reprizi vimbldonskog finala, 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Ovo je inače 26. pobeda u nizu za Novaka na Gren Slem turnirima, i došla… »
“Ne čujem vas”: Publika u Njujorku ponovo protiv Đokovića, a on poslao samo jednu, jasnu, poruku!

“Ne čujem vas”: Publika u Njujorku ponovo protiv Đokovića, a on poslao samo jednu, jasnu, poruku!

Vesti online 09.09.2021
Srpski teniser Novak Ðoković plasirao se u polufinale Ju-Es opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3), a i na ovom meču publika je bila na strani njegovog protivnika. Tako je tokom sedmog… »
Ju-Es open: Đoković pobedio Beretinija, u polufinalu sa Zverevim

Ju-Es open: Đoković pobedio Beretinija, u polufinalu sa Zverevim

Dnevnik 09.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Ju-Es Opena nakon što je u četvrtfinalu savladao Italijana Matea Beretinija sa 3:1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3) u setovima. Meč na stadionu "Artur Eš" trajao je tri sata i 30 minuta. Đoković… »
Đoković slavio protiv Beretinija za polufinale: Sprema se revanš protiv Zvereva!

Đoković slavio protiv Beretinija za polufinale: Sprema se revanš protiv Zvereva!

Hot sport 09.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Matea Beretinija 3-1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3) i plasirao se u polufinale US Opena. Novak je ponovo izgubio prvi set protiv Beretinija, kao i u finalu Vimbldona, ali to kao ni tada u Londonu nije bio problem… »
Novakovi rekordi: Pomerio je granice, srušio Federera

Novakovi rekordi: Pomerio je granice, srušio Federera

Nova 09.09.2021
Novak Đoković pobedio je Matea Beretinija u četvrtfinalu US Opena, usput postavivši i karijerne rekorde. Najbolji teniser sveta zabeležio je svoju 80. pobedu na US Openu, čime je prestigao Andrea Agasija na večnoj listi. Rodžer Federer je drugi sa… »
Đoković neka puzi, a ja odoh u finale! Zverev preti pred revanš iz Tokija - otkrio kako se jedino pobeđuje Novak!

Đoković neka puzi, a ja odoh u finale! Zverev preti pred revanš iz Tokija - otkrio kako se jedino pobeđuje Novak!

Mondo 09.09.2021
Već je Aleksander Zverev u polufinalu Olimpijskih igara naneo težak poraz Đokoviću, a isto će želeti da učini i u polufinalu US opena. Već je Aleksander Zverev u polufinalu Olimpijskih igara naneo težak poraz Đokoviću, a isto će želeti da… »
Novak srušio još jedan Federerov rekord, drugi izjednačio! Još malo statistike...

Novak srušio još jedan Federerov rekord, drugi izjednačio! Još malo statistike...

Sportske.net 09.09.2021
Novak Đoković briljira ove sezone. Ostala su još dva meča, dve pobede do kalendarskog gren slema što je poslednji put učinio Rod Lejver kada tenis nije bio ovoliko kvalitetan. Danas je pobedom protiv Matea Beretinija Novak Đoković uspeo da stigne… »
US Open - Sakari iznenadila Pliškovu i plasirala se u polufinale

US Open - Sakari iznenadila Pliškovu i plasirala se u polufinale

Sportske.net 09.09.2021
Marija Sakari je potvrdila dobru formu ove sezone i plasirala se posle Rolan Garosa, u polufinale US Opena, pošto je pobedila Karolinu Pliškovu. Grkinja je slavila rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 6:4 protiv četvrte teniserke sveta. Sakari je odličn… »
Novak prekinuo Mekinroa: Ne, ne želim da mislim o tome VIDEO

Novak prekinuo Mekinroa: Ne, ne želim da mislim o tome VIDEO

Nova 09.09.2021
Novak Đoković ne želi da najavljuje kalendarski slem, od kog ga dele dva koraka posle pobede nad Mateom Beretinijem. „Ne želim da izgubim prvi set! To je nešto eto što se dešavalo i u prethodnim mečevima, ali se to pokazalo kao dobra taktika… »
Đoković pomera granice: Novak plasmanom u polufinale prestigao Agasija, Federera i tako polako najavio ko će i zvanično…

Đoković pomera granice: Novak plasmanom u polufinale prestigao Agasija, Federera i tako polako najavio ko će i zvanično…

Sportal blic 09.09.2021
pobedio je u četvrtfinalu , usput postavivši i karijerne rekorde. Najbolji teniser sveta zabeležio je svoju 80. pobedu na US Openu, čime je prestigao Andrea Agasija na večnoj listi. je drugi sa 89 pobeda, na tronu je Džimi Konors sa 98 trijumfa… »
Beretini se zateturao: Publika u transu zbog Novakovog poena VIDEO

Beretini se zateturao: Publika u transu zbog Novakovog poena VIDEO

Nova 09.09.2021
Novak Đoković dominantno je pobedio Matea Beretinija u četvrtfinalu US Opena, jedan poen se posebno izdvaja. Bilo je 5:7, 6:2, 6:2, 6:3, a u trećem setu, Novak je dobro zateturao Beretinija jednim poenom. Sve se desilo pri vođstvu Novaka u trećem… »
"Moja pozicija je jedinstvena": Novak Đoković pred polufinale US Opena protiv Zvereva: "Emotivno mi je bilo teško kada me je…

"Moja pozicija je jedinstvena": Novak Đoković pred polufinale US Opena protiv Zvereva: "Emotivno mi je bilo teško kada me je…

Sportal blic 09.09.2021
istakao je da je protiv pokazao najbolju igru na , a najavio je veliku borbu protiv u polufinalu. Đoković je ostvario 80. pobedu na US Openu, pošto je u četvrtfinalu savladao mladog Italijana sa 5:7, 6:3, 6:2, 6:3. - Setovi koje sam dobio su najbolji… »
Ne čujem vas: Žestok odgovor Novaka publici u NJujorku - Navijači uz Beretinija, Nole im ovako "zapušio" usta

Ne čujem vas: Žestok odgovor Novaka publici u NJujorku - Navijači uz Beretinija, Nole im ovako "zapušio" usta

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: Printskrin/Eurosport Novak Đoković trenutno igra svoj susret u četvrtfinalu Ju-Es opena protiv Matea Beretinija, a publika je, kao i po običaju na ovogodišnjem izdanju ovog turnira, na strani njegovog protivnika. Iako bi svi trebalo da budu… »
Đoković oborio još jedan rekord: Novak prestigao Federera, Nadal daleko iza

Đoković oborio još jedan rekord: Novak prestigao Federera, Nadal daleko iza

Večernje novosti 09.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Naime, najbolji teniser sveta postao je igrač sa najviše pobeda nad Top 10 igračima u istoriji "belog sporta". Đoković je u četvrtfinalu savladao Matea Beretinija sa 3:1 i to mu je bio 224. trijumf nad Top 10 igračima. Uz to ima i… »
Preokret Novaka za polufinale: Magijom srušio Beretinija

Preokret Novaka za polufinale: Magijom srušio Beretinija

Nova 09.09.2021
Kada igra Novak Đoković ne postoje obični mečevi, a kada se protiv njega nalazi Mateo Beretini kao da je zapisano da Srbin može da slavi samo nakon preokreta (5:7, 6:2, 6:2, 6:3). U reprizi Vimbldona iz 11. jula ove godine dobili smo upravo to –… »
Đoković u polufinalu US Opena

Đoković u polufinalu US Opena

Danas 09.09.2021
Novak Đoković plasirao se u polufinale US opena pobedom nad Italijanom Mateom Beretinijem – 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. U devetom finalu u Njujorku igraće protiv Nemca Aleksandra Zvereva. U prvom setu viđena je velika borba. Ovaj deo igre je trajao 77… »
Đoković pobedio Beretinija za polufinale Ju Es opena (VIDEO)

Đoković pobedio Beretinija za polufinale Ju Es opena (VIDEO)

Beta 09.09.2021
Prvi teniser sveta Novak Djoković plasirao se noćas u polufinale Ju Es opena pošto je savladao italijanskog igrača Matea Beretinija sa 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Meč Djokovića i osmog tenisera sveta trajao je tri sata i 30 minuta. U prvom setu oba tenisera… »
Đoković o kontroli pritiska: U tenisu nemate na koga da se oslonite, to vam daje posebnu snagu

Đoković o kontroli pritiska: U tenisu nemate na koga da se oslonite, to vam daje posebnu snagu

Mozzart sport 09.09.2021
"Samo mislim o sledećem meču, znam da je trofej tu, ali idem korak po korak", poručuje srpski as. Kalendarski slem je nadohvat ruke, ali Novak Đoković ne želi da preskače korake. Ide jedan po jedan, a onaj naredni bi garantovao plasman u veliko… »
Strašni Novak! Izgubio set pa pokazao svu moć: Đoković surovo do polufinala - još 2 pobede do istorijske 2021!

Strašni Novak! Izgubio set pa pokazao svu moć: Đoković surovo do polufinala - još 2 pobede do istorijske 2021!

Mondo 09.09.2021
Novak Đoković se pobedom protiv Matea Beretinija plasirao u polufinale US opena! Novak Đoković se pobedom protiv Matea Beretinija plasirao u polufinale US opena! Novak Đoković je u polufinalu US opena i samo još dve pobede ga dele od kalendarskog… »
Novak prekinuo mekinroa, nije hteo da čuje to pitanje: Zabranio priču posle pobede - Ne želim ni da mislim o tome!

Novak prekinuo mekinroa, nije hteo da čuje to pitanje: Zabranio priču posle pobede - Ne želim ni da mislim o tome!

Mondo 09.09.2021
Đoković je savladao Matea Beretinija, posle plasmana u polufinale je o svemu bio raspoložen da priča, ali ne i jednoj temi. Đoković je savladao Matea Beretinija, posle plasmana u polufinale je o svemu bio raspoložen da priča, ali ne i jednoj temi… »
Novak uzeo poen i sočnim psovkama ućutkao publiku: Zviždali i ometali ga, ali njegov urlik je čuo ceo Njujork! (video)

Novak uzeo poen i sočnim psovkama ućutkao publiku: Zviždali i ometali ga, ali njegov urlik je čuo ceo Njujork! (video)

Mondo 09.09.2021
Đoković nije bio srećan zbog ponašanja publike na US openu u određenim trenucima meča protiv Matea Beretinija. Đoković nije bio srećan zbog ponašanja publike na US openu u određenim trenucima meča protiv Matea Beretinija. Izgubio je Novak… »
"Nemate na koga da se oslonite": Novak Đoković posle plasmana u polufinale US Opena otkrio kada mu je bilo najteže, a evo…

"Nemate na koga da se oslonite": Novak Đoković posle plasmana u polufinale US Opena otkrio kada mu je bilo najteže, a evo…

Sportal blic 09.09.2021
dve pobede dele od najvećeg uspeha u istoriji belog sporta - osvajanja kalendarskog grend slema. U noći između srede i četvrtka, . U polufinalu rival će mu biti (Nemačka), dužnik sa Olimpijskih igara u Tokiju. Nole je tada izgubio od Saše posle… »
Od paklenog zagrevanja do silovite pobede: Đoković izbacio Beretinija i zakazao osvetničko polufinale

Od paklenog zagrevanja do silovite pobede: Đoković izbacio Beretinija i zakazao osvetničko polufinale

Mozzart sport 09.09.2021
Italijan delovao sigurno u prvom setu, ali je onda usledio uraganski odgovor prvog reketa sveta - 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Osnovna razlika između Novaka Đokovića i velikog broja ostalih kvalitetnih tenisera je ta što nijednog trenutka ne smete da pomislite… »
Novak se plasirao se u polufinale Ju-Es opena- grabi ka istoriji!

Novak se plasirao se u polufinale Ju-Es opena- grabi ka istoriji!

U centar 09.09.2021
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Ju-Es opena, pošto je sa 3:1 (5:7, 6:2, 6:2, 6:3) u setovima savladao Italijana Matea Beretinija. Novakov protivnik u polufinalu biće nemački teniser Aleksander Zverev. Tri i po sata tenisa, veoma… »
Novak se igra sa rivalima, Đoković u polufinalu US opena! Srbin ukrotio "200 na sat igru" Italijana i sad je na korak od…

Novak se igra sa rivalima, Đoković u polufinalu US opena! Srbin ukrotio "200 na sat igru" Italijana i sad je na korak od…

Sportal blic 09.09.2021
je u finalu US opena pošto je nakon preokreta porazio rezultatom 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Italijan je fenomenalno odigrao prvi set, rešetao Srbina servama uglavnom preko 200 kilometara na sat, ali od starta drugog seta je Đoković naglo podigao igru i bez… »
Novak posle preokreta srušio Beretinija

Novak posle preokreta srušio Beretinija

N1 Info 09.09.2021
Novak Đoković je stigao na dve pobede do titule na US openu i do kalendarskog gren slema. Prvi reket sveta slomio je u četvrtfinalu otpor Italijana Matea Beretinija i posle izgubljenog prvog seta slavio 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Za mesto u svom devetom… »
Đoković preko Beretinija do polufinala US opena

Đoković preko Beretinija do polufinala US opena

Radio 021 09.09.2021
Novak Đoković je stigao na dve pobede do titule na US openu i do kalendarskog gren slema. Prvi reket sveta slomio je u četvrtfinalu otpor Italijana Matea Beretinija i posle izgubljenog prvog seta slavio 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Za mesto u svom devetom… »
Đoković o svom najboljem tenisu i nameri da preskoči Zvereva

Đoković o svom najboljem tenisu i nameri da preskoči Zvereva

Nova 09.09.2021
Novaka Đokovića još dve pobede dele od istorijske titule na US Openu nakon što je ubedljivo slavio i protiv Matea Beretinija sa 5:7, 6:2, 6:2, 6:3. Najpre je prokomentarisao susret sa Italijanom. „Bio je to sjajan meč, bilo je mnogo energije na… »
VIDEO Bezobrazna publika razbesnela Novaka, izveo magiju i reagovao

VIDEO Bezobrazna publika razbesnela Novaka, izveo magiju i reagovao

Nova 09.09.2021
Novak Đoković i Mateo Beretini vodili su strahovitu borbu u prvom setu, a najbolji teniser sveta je u jednom trenutku odlučio da bi trebalo da uključi publiku još više. Bilo je potrebno čak 55 minuta da se završi sedam gemova u četvrtfinalu na… »
Protiv Novaka morate da pobedite sami sebe, Zverev spreman za još jedan spektakl

Protiv Novaka morate da pobedite sami sebe, Zverev spreman za još jedan spektakl

Mozzart sport 09.09.2021
"Morate da odigrate savršen meč, inače će biti nemoguće pobediti ga", kaže Nemac. Nemački teniser Aleksander Zvrev pobedom nad Novakom Đokovićem u polufinalu Olimpijskih igara došao je do možda i ključnog psihološkog momenta u karijeri. Nakon… »
Zverev: Đoković da puzi po terenu, a ja odoh u finale

Zverev: Đoković da puzi po terenu, a ja odoh u finale

Nova 09.09.2021
Aleksander Zverev zapretio je Novaku Đokoviću pred potencijalni duel u polufinalu US Opena. Nemački teniser je slavio protiv Herisa Lojda sa 7:6 (6), 6:3, 6:4, a najpre je prokomentarisao upravo taj duel. „Servirao je neverovatno u prvom setu, nisam… »
On je svoj posao završio, sada čeka(mo) Novaka: Aleksandar Zverev u polufinalu US opena!

On je svoj posao završio, sada čeka(mo) Novaka: Aleksandar Zverev u polufinalu US opena!

Sportal blic 08.09.2021
Nemački teniser plasirao se u polufinale US opena! Nemac je lako u tri seta savladao Južnoafrikanca Lojda Herisa sa 7:6, 6:3, 6:4. Heris je parirao samo u prvom setu kada je imao i brejk prednosti, ali Nemac je brzo uzvratio i u taj-breku osvojio prvi… »
Rodžer, rafa i Konors novakove mete: Đoković na svim gren slem turnirima u prva tri mesta po broju pobeda

Rodžer, rafa i Konors novakove mete: Đoković na svim gren slem turnirima u prva tri mesta po broju pobeda

Večernje novosti 08.09.2021
FOTO: Tanjug Srpski teniser upisao je tada 79. slavljeničku "recku" na terenima kompleksa Flešing Medouz. Jutros je igrao i za 80. protiv Matea Beretinija u četvrtfinalu njujorškog grend slema. Novak još ne diše za vratom Rodžeru Federeru, koji… »
Feliks u lovu na Medvedeva

Feliks u lovu na Medvedeva

Danas 08.09.2021
Ože Aljasim trenutno je 15. teniser sveta, nikada nije osvojio nijednu titulu na ATP turu, čak nijedan set u osam finala koliko je odigrao. U prvom polufinalu tenisera na US openu sastaće se Feliks Ože-Aljasim i Danil Medvedev. Drugi polufinalni par… »

Vesti dana »