Povezane vesti

Vučić: Srbija i Severna Makedonija mogu mnogo da ponude u sektoru vinogradarstva i turizma

Vučić: Srbija i Severna Makedonija mogu mnogo da ponude u sektoru vinogradarstva i turizma

Politika 02.08.2024
VRANjE – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u društvu predsednice Severne Makedonije Gordane Siljanovske Davkove bio na ručku u vinariji Aleksić, a kako je naveo, to je bila prilika da joj predstavi odlična vina koja ima Srbija kao i da… »
"Prilika za neformalne razgovore i degustaciju vrhunskih vina" Predsednik Vučić u društvu Siljanovske Davkove na ručku u…

"Prilika za neformalne razgovore i degustaciju vrhunskih vina" Predsednik Vučić u društvu Siljanovske Davkove na ručku u…

Kurir 02.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić u društvu predsednice Severne Makedonije Gordane Siljanovske Davkove na ručku u vinariji Aleksić. "Sa neskrivenim ponosom sam predsednici Severne Makedonije predstavio odlična vina koja Srbija može da… »
Vučić na ručku sa predsednicom Severne Makedonije: "Sa ponosom sam predstavio odlična srpska vina"

Vučić na ručku sa predsednicom Severne Makedonije: "Sa ponosom sam predstavio odlična srpska vina"

B92 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom instagram nalogu. "Sa neskrivenim ponosom sam predsednici @gordana_siljanovska_davkova predstavio odliĉna vina koja Srbija može da ponudi. Ručak u autentičnom ambijentu @aleksic_vina bio je… »

Vesti dana »