Povezane vesti
Paške pobednik takmičenja u ski skokovima u Visli
Sportske.net 08.12.2024
Nemački ski skakač Pijus Paške pobednik je današnjeg takmičenja Svetskog kupa u poljskoj Visli. Paške je do treće ovosezonske pobede stigao skokovima od 136 i 133,5 metara, odnosno sa osvojenih 298,6 bodova. Drugo mesto zauzeo je Austrijanac Jan Herl… »
Paške u Visli do 50% pobeda u sezoni u ski skokovima
Sportski žurnal 08.12.2024
Nakon šest ovosezonskih takmičenja u generalnom plasmanu vodi Paške sa 476 bodova, drugi je Austrijanac Danijel Čofenig sa 380 bodova, dok je treći Herl sa 366 bodova. Nemački ski skakač Pius Paške pobednik je takmičenja Svetskog kupa u poljskoj Visli… »
Vesti dana »

Dimne bombe i polivanje vodom: Nova bura u zaječarskoj skupštini
BBC News pre 51 minutajoš 33 povezane

Kragujevački studenti: Nastavljamo blokadu Rektorata, imamo plan za dalje akcije
N1 Info pre 3 satajoš 27 povezanih

Dvojica ubijenih u pucnjavi u Dalasu u objektu Službe za imigraciju
Danas pre 26 minutajoš 22 povezane

Tuneli Munjino brdo i Laz biće potpuno zatvoreni: U planu obustavljanje saobraćaja na deonici autoputa Pakovraće-Požega, oglasili se Putevi Srbije
Nova pre 3 satajoš 19 povezanih

Uživajte još malo u suncu, danas stiže naoblačenje – RHMZ objavio kad kreću pljuskovi, a od sutra na snazi i meteoalarm
Nova pre 7 satijoš 28 povezanih