Povezane vesti
Porošenko: Ruski embargo na hranu štetan za Ukrajinu
Novi magazin 01.01.2016
Ukrajinski predsednik Petro Porošenko izjavio je da Rusija želi da "ekonomski uguši" Ukrajinu jer danas stupa na snagu ruski embargo na uvoz ukrajinske hrane, preneli su danas ukrajinski mediji. "Zatvaranje ruskog tržišta za ukrajinsku robu… »
Vesti dana »
![Studenti iz Niša i Beograda nastavili put ka Kragujevcu, kolege iz Novog Sada krenule biciklima](https://nstatic.net/693/38964693eoulsh.jpg)
Studenti iz Niša i Beograda nastavili put ka Kragujevcu, kolege iz Novog Sada krenule biciklima
Insajder pre 6 minutajoš 41 povezana
![Ko je bivši direktor Elektroprivrede Srbije Milorad Grčić i za šta se sumnjiči](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
Ko je bivši direktor Elektroprivrede Srbije Milorad Grčić i za šta se sumnjiči
BBC News pre 11 minutajoš 104 povezane
![Ko je uhapšeni Milorad Grčić - predsednik opštine Obrenovac i nekadašnji direktor EPS-a](https://nstatic.net/038/38964038ayvsho.jpg)
Ko je uhapšeni Milorad Grčić - predsednik opštine Obrenovac i nekadašnji direktor EPS-a
Sputnik pre 1 satjoš 58 povezanih
![Zaharova: Ugovori Oružanih snaga Ukrajine za 18-godišnjake su "karta u jednom pravcu"](https://nstatic.net/234/38965234fsefkh.jpg)
Zaharova: Ugovori Oružanih snaga Ukrajine za 18-godišnjake su "karta u jednom pravcu"
RTV pre 2 satajoš 26 povezanih