Povezane vesti
Štrajk upozorenja: Zabrinuti zbog otpuštanja u pravosuđu
Moj Novi Sad 11.01.2016
Zaposleni u pravosuđu, nezadovoljni najavljenim otpuštanjima radnika zaposlenih na određeno vreme, danas su na sat vremena obustavili rad, kako bi ukazali na pogubne posledice otpuštanja u toj oblasti. Štrajk upozorenja počeo je u 12 sati i pet… »
Štrajk upozorenja u pravosuđu
RTV 11.01.2016
NOVI SAD - Zaposleni u pravosuđu, nezadovoljni najavljenim otpuštanjima radnika zaposlenih na određeno vreme, danas su na sat vremena obustavili rad, kako bi ukazali na pogubne posledice otpuštanja u toj oblasti. Štrajk upozorenja počeo je u 12… »
Vesti dana »

Šta je „Vortex Cannon“ za koji stručnjaci sumnjaju da je korišćen 15. marta?
Danas pre 1 satjoš 23 povezane

Student UNS za Insajder: Žandarmerija nas je gurala štitovima i izvadili su pendreke; MUP: Jedan policajac lakše povređen
Insajder pre 2 satajoš 21 povezana

Ispred ambasade Severne Makedonije u Beogradu 75 minuta tišine za nastradale u Novom Sadu i Kočanima
RTS pre 48 minutajoš 7 povezanih