Povezane vesti
Sa zgrade RNS-a uklonjena konstrukcija za led ekran
Dnevnik 14.01.2016
Mnogo halabuke izazvalo je postavljanje konstrukcije za LED ekran na zgradi Radio Novog Sada. Naime, kompanija BPL Trading Industry postavila je, na osnovu ugovora s RTV-om, konstrukciju dugu 5,1 metara i visoku 3,8, ali je tako i zaklonila prozore… »
Ekran postavljen na Tabakovićevu zgradu uz dozvolu javnog servisa!
Moj Novi Sad 14.01.2016
"Kompanija BPL Trading industry" potpisala je ugovor sa RTV-om oko postavljanja LED ekrana na zgradi Novosadske trgovačke omladine. Direktor kompanije Vujadin Vukmirović izjavio je za "Blic" da je sve urađeno u dogovoru sa RTV-om i da je ugovor… »
LED ekran se postavlja u dogovoru s RTV-om
NoviSad.com 14.01.2016
Novi Sad - Veliki LED ekran na zgradi Novosadske trgovačke omladine, postavlja kompanija "BPL Trading industry" uz ugovor koji je potpisala sa Radio-televizijom Vojvodina. Ovaj ekran dužine 5,1 metar i visine 3,8 metara zakloniće prozore radijske… »
Vesti dana »

Nadležni negiraju upotrebu zvučnog topa na protestu, studenti traže odgovor – ako nisu policija i vojska, ko jeste
RTS pre 2 satajoš 34 povezane

Građani Beograda večeras velikom bukom odgovorili na subotnju upotrebu zvučnog oružja
Novi magazin pre 56 minutajoš 23 povezane

Nejasan stav u „nepotpisanom“ saopštenju: Univerzitet u Nišu nakon događaja na protestu u Beogradu koji je uznemirio javnost
Danas pre 6 satijoš 65 povezanih

"Svi su u teškom i ozbiljnom stanju" Zamenik načelnika VMA dr Leković: Kod nas je 6 pacijenata, dok je jedan zbrinut u Nišu
Kurir pre 4 satijoš 121 povezana

Vlast, MUP i BIA: Objave o zvučnom topu su laž; Zvuk i stampedo videlo i čulo samo Prvo osnovno tužilaštvo (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 54 povezane