Povezane vesti
Ostavka Posle Skandala: Japanski ministar ekonomije se povlači zbog mita
Blic 28.01.2016
Japanski ministar ekonomije Akira Amari izjavio je danas da će podneti ostavku, kako bi preuzeo odgovornost za optužbe da je primio mito od jedne građevinske kompanije. "S obzirom na moju odgovornost kao člana parlamenta i dužnost kao člana vlade… »
Japanski ministar privrede podneo ostavku zbog navoda o mitu
Novi magazin 28.01.2016
Japanski ministar privrede Akira Amari najavio je danas da će podneti ostavku zbog navoda da je primao mito od jedne građevinske kompanije. Amari je najavu o ostavci izneo na konferenciji za novinare na kojoj je objasnio rezultate nezavisne istrage o… »
Vesti dana »
Branka traži da vidi telo stradalog sina Majka Darka Lazića van sebe od bola: Bolne scene u Brestaču
Blic pre 43 minutajoš 12 povezanih
Rusi umešali prste, Amerika u panici Putin daje tajne savete Iranu, Bliski istok gori, nova eskalacija je sve bliža
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Crnogorski pomorci zarobljeni u grotlu rata! Hitno se oglasilo Ministarstvo: "Prema podacima koje smo dobili..."
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
"Trebalo je ranije da se završi naš brak" Marko Gačić bez zadrške o neverstvu, priznao kako je došlo do razvoda: "Nije nam išlo, žao mi je"
Blic pre 34 minutajoš 1 povezana
VIDEO Mića Berić o sjajnom Partizanu i zbog čega je ova pobeda posebno važna: Analiza trijumfa crno-belih protiv Virtusa
Nova pre 13 minutajoš 1 povezana


