Povezane vesti
Zeman: Deportacija ekonomskih migranata jedino rešenje
Dnevnik 12.02.2016
PRAG: Češki predsednik Miloš Zeman, poznat po antimigracionoj retorici, izjavio je danas da je deportacija ekonomskih migranata i osumnjičenih za terorizam jedino rešenje za migrantsku krizu. s obzirom da EU nije uspela da se izbori sa tim… »
Deportacija ekonomskih migranata jedino rešenje
Akter 12.02.2016
Češki predsednik Miloš Zeman, poznat po antimigracionoj retorici, izjavio je danas da je deportacija ekonomskih migranata i osumnjičenih za terorizam jedino rešenje za migrantsku krizu s obzirom da EU nije uspela da se izbori sa tim problemom. "Evropska… »
Vesti dana »

Ostavljate dete vaspitačici, ono plače, a vama se srce cepa! Stručnjaci kažu - to je dobro: Sve o privikavanju na vrtić i ključnim greškama roditelja
Blic pre 41 minutajoš 1 povezana

"Prvog septembra ćemo doći na posao, dalje okolnosti su nepredvidive": Da li će nova školska godina početi "normalno i svečano" ili uz "ritualni štrajk"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 9 satijoš 1 povezana

Najveća senzacija do sada na Ju-Es openu: Meksikanka pobedila osvajačicu Australijan opena
Danas pre 8 satijoš 5 povezanih