Povezane vesti

Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju

Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju

Press 23.02.2016
Srpski košarkaš Nikola Jokić, član NBA ligaša Denvera, rekao je danas da bi voleo da zaigra za reprezentaciju na kvalifikacionom turniru za plasman na Olimpijske igre u Riju, ali da ne može sa sigurnošću da potvrdi da će mu to klub dozvoliti… »
Nikola Jokić o reprezentaciji: Ne znam da li će me Denver pustiti i da li ću biti povređen na leto

Nikola Jokić o reprezentaciji: Ne znam da li će me Denver pustiti i da li ću biti povređen na leto

Mozzart sport 23.02.2016
"Ne želim samo da obećam nešto svojoj zemlji, a da posle ne ispunim to obećanje", kaže mladi Somborac. Nikola Jokić igra neverovatno dobro u NBA ligi u svojoj ruki sezoni, pomerio je sve granice, oduševio mnoge, a Srbi zaljubljeni u sport i… »
Neočekivani Problemi: Trenutno najbolji srpski košarkaš neizvestan za kvalifikacije za OI

Neočekivani Problemi: Trenutno najbolji srpski košarkaš neizvestan za kvalifikacije za OI

Hot sport 23.02.2016
Srpski košarkaš je za sajt FIBA rekao da još uvek nije siguran da će se naći u reprezentativnom dresu. Mladi centar i jedan od najboljih pojedinaca ove sezone u ekipi Denver Nagetsa, Nikola Jokić nije siguran da će na leto obući reprezentativni… »
Jokić spreman za "Orlove", čeka se stav Denvera

Jokić spreman za "Orlove", čeka se stav Denvera

Sportske.net 23.02.2016
Srpski košarkaški internacionalac Nikola Jokić priznao je da nije siguran da li će mu Denver dozvoliti da početkom jula nastupi za reprezentaciju Srbije. Košarkašku reprezentaciju Srbije početkom jula očekuje borba za plasman na Olimpijske igre u… »
Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju

Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju

Sportski žurnal 23.02.2016
Srpski košarkaš Nikola Jokić, član NBA ligaša Denvera, rekao je da bi voleo da zaigra za reprezentaciju na kvalifikacionom turniru za plasman na Olimpijske igre u Riju, ali da ne može sa sigurnošću da potvrdi da će mu to klub dozvoliti. - Ako… »
Jokić: Voleo bih da igram za Srbiju, ali...

Jokić: Voleo bih da igram za Srbiju, ali...

Večernje novosti 23.02.2016
Sjajna je prilika igrati pred svojim navijačima, a biću veoma uzbuđen ako budem deo tima. Ne znam da li će me Denver pustiti ili da li ću možda biti povređen - priča Nikola. Od prvog koraka koji je napravio na terenima NBA lige Nikola Jokić je… »
Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju!

Jokić: Ne znam da li će me Denver pustiti da igram za Srbiju!

Vesti online 23.02.2016
Srpski košarkaš Nikola Jokić, član NBA ligaša Denvera, rekao je danas da bi voleo da zaigra za reprezentaciju na kvalifikacionom turniru za plasman na Olimpijske igre u Riju, ali da ne može sa sigurnošću da potvrdi da će mu to klub dozvoliti. -… »
Jokić: Spreman za Srbiju, ali...

Jokić: Spreman za Srbiju, ali...

Mondo 23.02.2016
Mladi centar Denvera žarko želi da pomogne "orlovima" da u julu izbore plasman na Olimpijske igre, ali ne i da obeća da će biti u timu Saše Đorđevića i ako dobije poziv. Nikola Jokić u debitanstkoj sezoni u NBA ligi pokazao se u najboljem svetlu… »

Vesti dana »