Povezane vesti
Obeležen Dan Šuma: Poljski jasen za Bajfordovu šumu
Kurir 21.03.2016
BEOGRAD - Predsednik Skupštine grada Nikola Nikodijević, gradski menadžer Goran Vesić i ministar rudarstva i energetike Aleksandar Antić učestvovali su danas, povodom Dana šuma, u sadnji 25 stabala poljskog jasena u Bajfordovoj šumi. U akciji… »
Vesić: Red je da se pošumljavanjem Beograd oduži Bajfordu
Beta video 21.03.2016
BEOGRAD - Gradski menadžer Goran Vesić rekao je da je sadnja 25 stabala poljskog jasena simboličan način da se obeleži Svetski dan šuma i time pokaže koliko je pošumljavanje važno za gradjane Beograda. ``Danas smo imali čast i zadovoljstvo da… »
Predstavnici grada obeležili Svetski dan šuma
Studio B 21.03.2016
Sadnjom 25 stabala poljskog jasena u Bajfordovoj šumi u Beogradu, nekadašnjoj Banjičkoj šumi, predstavnici grada Beograda su sa najboljim studentima Šumarskog fakulteta obeležili Svetski dan šuma. Gradski menadžer Goran Vesić je nakon sadnje… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Muškarac se zaleteo u pravcu okupljenih u Novom Sadu, zaposleni u KBC „Zemun“ blokirali ulicu
Nova pre 6 minutajoš 50 povezanih
Američki ministar odbrane uoči sastanka sa Netanjahuom: Pentagon spremna da razmotri sve opcije za Pojas Gaze
Blic pre 6 minutajoš 43 povezane
VJT podnelo optužni predlog zbog napada na studente Fakulteta dramskih umetnosti
Insajder pre 4 satijoš 16 povezanih