Povezane vesti

Vučić u nedelju na Kosovu i Metohiji

Vučić u nedelju na Kosovu i Metohiji

Kurir 02.04.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić posetiće sutra Kosovo i Metohiju, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za saradnju s medijima. Premijer Vučić će posetu početi u 08.00 sati, obilaskom fabrike Trepča, navedeno je u saopštenju. Direktor… »
Vučić sutra na Kosovu i Metohiji

Vučić sutra na Kosovu i Metohiji

Pravda 02.04.2016
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić posetiće sutra Kosovo i Metohiju, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za saradnju s medijima. Premijer Vučić će posetu početi u 08.00 sati, obilaskom fabrike Trepča, navedeno je u saopštenju… »
Vučić Sutra Na Kosovu I Metohiji: Ujutru u 8 sati premijer u Trepči

Vučić Sutra Na Kosovu I Metohiji: Ujutru u 8 sati premijer u Trepči

Telegraf 02.04.2016
Premijer Vučić će posetu početi u 08.00 sati, obilaskom fabrike Trepča. Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić posetiće sutra Kosovo i Metohiju, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za saradnju s medijima. Premijer Vučić će posetu početi u… »

Vesti dana »