Povezane vesti

CRTA: Republikanska stranka falsifikovala potpise

CRTA: Republikanska stranka falsifikovala potpise

Glas Amerike 20.04.2016
Posmatračka misija "Građani na straži" Centra za istraživanje, transparentnost i odgovornost - CRTA, predstavila je danas rezultate novog praćenja predizborne kampanje. Republička izborna komisija uspela je da spreči da na izborima učestvuje šest… »
CRTA o nekim slabostima izbornog procesa

CRTA o nekim slabostima izbornog procesa

RTS 20.04.2016
Posmatračka misija "Građani na straži" iznela je da zabrinjavaju njeni nalazi koji se tiču falsifikovanja izjava podrške birača, te sukoba pravnih stanovišta RIK i Upravnog suda oko prava stranaka na status nacionalne manjine, kao i navodi o… »
Građani na straži - Težak posao za RIK

Građani na straži - Težak posao za RIK

Mondo 20.04.2016
Izbornu kampanju, u periodu od 4. do 18. aprila, obeležili su slučajavi falsifikovanja izjava podrške birača i sukob pravnih stanovišta RIK-a i Upravnog suda oko statusa stranke nacionalne manjine.... Foto: Promo/CRTA Atmosferu aktielnih predizbornih… »

Vesti dana »