Povezane vesti
Direktor iz Komercijalne pao zbog mita od 500.000 evra
Večernje novosti 21.04.2016
Sektor za bezbednost najveće domaće banke otkrio velike zloupotrebe u poslovanju. Osumnjičeni M. P. tereti se za mahinacije sa marketinškim ugovorima. SEKTOR za bezbednost Komercijalne banke, otkrio je da je M. P. (41) iz sektora marketinga zloupotrebio… »
Uhapšen radnik Komercijalne banke
RTS 21.04.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su odgovorno lice Sektora za marketing Komercijalne banke M. P. (1975), zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo primanje mita i ostvario protivpravnu imovinsku korist višu od 468.000… »
Vesti dana »

Fbi objavio novi snimak osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka (video)
Pravda pre 1 satjoš 38 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA Napadi na centar za obuku Zaporoške nuklearke, Moskvu i Lenjingrad; Počele vežbe Rusije i Belorusije Zapad-2025
RTV pre 3 minutajoš 22 povezane

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Beta pre 1 satjoš 23 povezane

Sve češće bez devojke u javnosti: Zašto je Saša Kovačević na proslavu kod Matića došao bez Zorane? FOTO
Story pre 17 minutajoš 19 povezanih